Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VYPRSENÁ ELIŠKA BUČKOVÁ: Na takovouhle návnadu by chytila hodně kapříků!

Ten Katlov je prostě asi boží.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
Pořád je sexy, ne že ne. I když žije nudný život mimo zábavu, tak ze sebe dokáže udělat pořádnou kočku. Rybář Vágner by si tak měl dát bacha. Tohle tělo je totiž pořádnou návnadou a chlapi by se na něj mohli chytat jedna báseň!

Sice z toho nejspíše bude mít doma problém, ale my jsme rádi. Eliška Bučková (27) opět ukázala něco ze svého repertoáru. A není překvapením, že to byl její naditý dekolt. Ano, ten, který momentálně laská rybář Jakub Vágner (34).

Česká modelka se v poslední době objevila i párkrát mimo rybník Katlov a je vidět, že ze sebe pořád umí i udělat dámu, i když žije život, kterým by většina jejích kolegyň z branže opovrhovala. Kuba si ji ale drží hodně zkrátka, nejspíše tuší, že po světě chodí desítky lepších partnerů, nežli je zrovna on.

Zda se ale objeví na nějakém vánočním večírku po boku modelkovských kamarádek, je ale značně nepravděpodobné. Spíše Vánoce a všechno volno stráví společně s přítelem mimo rušnou Prahu. Navenek sice vypadá spokojeně, ovšem to, co cítí doopravdy, ví jen ona sama…

Související články

Další články