Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Výpověď bývalých zaměstnanců vévodů ze Sussexu: Meghan Markle je zlá, narcistická sociopatka, tvrdí

Meghan Markle.
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
Meghan

Od pohřbu královny Alžběty II. neuplynulo mnoho dní a členové britské monarchie jsou opět v centru pozornosti. V posledních dnech se nejvíce píše o černých ovcích rodiny - princi Harrym a jeho ženě Meghan Markle. Důvodem je možná i fakt, že se chystá vydání kontroverzní knihy "Courtiers: The Hidden Power Behind the Crown" (Dvořané: Skrytá moc ve stínu koruny), kterou napsal Valentine Low. Mimo jiné je v knize výpověď bývalých zaměstnanců vévodů ze Sussexu, jak uvádí web Marca.

Meghan Markle, neboli nepřítel číslo jedna v Británii, hojně plní titulní stránky zahraničních médií. Konkrétně vystupuje na světlo i její chování, když byla ještě "pracující členkou" královské rodiny. "Meghan je zlá nenávistná osoba. Je to narcistická sociopatka," vypověděli bývalí zaměstnanci vévodkyně ze Sussexu v chystané knize novináře Valentina Lowa, která vyjde 6. října. Úryvek zveřejnil web Marca.

Autor knihy dál popisuje, jak se Meghan chtěla stát britskou Beyoncé. "Myslím, že Meghan si myslela, že se stane Beyoncé z britského království. Být součástí královské rodiny by jí dalo tu slávu," řekl podle serveru Insider Low. "Naopak ale zjistila, že existuje tolik pravidel, že ani nemůže dělat věci, které by mohla dělat jako soukromá osoba, což pro ni bylo těžké," dodal.

Degradace vévodů

Není to však jediné, s čím se princ Harry s Meghan po smrti královny potýkají. Pár byl totiž před několika dny oficiálně degradován. Jejich snímky byly posunuty až na samotný konec seznamu na oficiálních webových stránkách královské rodiny. Zatímco ještě jako oficiální členové královské rodiny byli uváděni přímo pod princem Williamem a Kate, nyní jsou až po vévodovi z Kentu.

Napjaté vztahy

Pár po smrti královny strávil 11 dní v Anglii, přesto se jejich vztah se zbytkem rodiny ani trochu nezlepšil. Ačkoli William s Kate přivítali Harryho s Meghan před hradem Windsor společně, k žádnému usmíření nedošlo, řekla pro Page Six Katie Nicholl, autorka knihy The New Royals. "William umí být velmi tvrdohlavý a chová k bratrovi zášť. Harry je zase hodně emotivní a horkokrevný. Na obou stranách je nedostatek porozumění a spousta hněvu, který se zatím nepovedlo uklidnit," dodala.

I když bylo Harryho smíření s rodinou jedním z největších přání zesnulé královny, zdá se, že ve vzduchu stále visí nevraživost. Vysvětluje se tím i chování Kate k Meghan. Nová princezna z Walesu chtěla, aby se od ní Meghan držela dál. A to přesně na délku paže, uvádí server birminghammail.co.uk.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy