Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Vypočítavá, nebo podvedená Laduška? Maminka popsala eXtra.cz divokou story s pejskem Teddym

Lada Horová s pejskem Teddym a její maminka.
Zdroj: Se souhlasem Lady Horové/koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
VYSVĚTLENÍ

Ať se influencerka Lada Horová (20) snaží vysvětlovat sebevíc, pro řadu diváků je nyní tou, která se „nelítostně zbavila“ psa, a až když mohla jít do reality show Like Haf, vzala ho na milost. Kvůli neustálému rozebírání této story a jejímu obviňování zkolabovala. Jak celou anabázi s Tedíkem vysvětlila eXtra.cz její matka?

Laduška z Like Haf: Pravda o Tedíkovi

Jsou tací, kteří si myslí, že influencerka Lada Horová je vypočítavá a že sebrala chuděrce nové majitelce svého bývalého pejska Teddyho, aby mohla zazářit v reality show Like Haf. A ač vydala rozsáhlé vyjádření na Instagramu, stejně jí řada lidí nevěří.

Po čtvrtečním kolapsu dcery s redakcí eXtra.cz hovořila její matka Lada Horová starší, která ze situace viní Primu. Uvedla, že její dcera měla křeče a pocity dušení. A popsala i dopodrobna celou situaci s pejskem.

„Laduška ho tam nakonec nechala asi přes rok. Dva roky to určitě nebyly. Původně musela dát Teddyho na hlídání, protože šla poprvé do Like House. Tam jí původně slíbili, že tam pejska může mít, nakonec to odvolali, tak nám ho Laduška nechala doma. Moje mamka bohužel nevěděla, že je alergik, takže z něj dostala anafylaktický šok a odvezla ji rychlá. A doktor nám jasně řekl, že doma Tedíka už mít nemůžeme, že musíme najít hlídání. Byla jsem doma, těhotná na rizikovém, mamka v nemocnici, Laduška v Like House. Ještě měsíc jsem to s ním nějak skoulela, ale přemýšlela jsem, jak to vyřešit. Do toho mě bombardovala ta naše rodinná známá, že se o něj postará. Říkala jsem si, že asi bude hodná, tak jsme se domluvily. Mělo mě varovat, že něco bude špatně, protože o něj strašně bojovala, aby ho mohla mít, volala mi kvůli tomu i třikrát denně,“ vysvětluje naší redakci matka hvězdičky Like Haf.

Hlídačka se jen vymlouvala, říká matka

„Když skončil Like House, začaly jsme jí zase hned volat. Vymlouvala se třeba na to, že pár týdnů teď nebude doma, pak že mamka je v nemocnici, pak že je na chatě, jede na dovolenou a podobně. Takhle to běželo dva tři měsíce. Pak Laduška zažila rozchod s jedním zpěvákem a sesypala se z toho. Nemohla jsem se na ni koukat a řekla jsem jí, že vypadá hrozně, ať jede do Dubaje. U holek tam byla tři měsíce,“ pokračuje Lada starší.

„A hned si chtěla jet pro psa. A zase nám ho nechtěla dát. Měly jsme asi volat policii, uznávám. Vrchol byl, že jsem taková hloupá husa, že když mi napsala, že má exekuci, tak jsme jí na ni přispěly. Pak potřebovala na pračku, pak nakoupit a podobně. Posílaly jsme jí pravidelně peníze,“ tvrdí nyní.

Závist?

„Před Like Haf jsme jí volaly, psa nám dala až pod příslibem, že se bude moci zviditelnit. Laduška už si ho chtěla nechat, ale já té paní slíbila, že ještě předtím s ním bude moci být pár dnů na rozloučenou. A to se stalo. Jenže ona nyní začala všude vypisovat a vyvádět, chodí na všechny možné YouTube kanály a píše, jak Teddyho miluje jako vlastní děťátko. A že je to její pes. Není, byla opravdu jen paní na hlídání. My máme papíry, očkování a podobně. Od začátku to bylo jasně nastavené, že jen hlídá. Nechápu, proč kvůli tomu ničí jiného člověka. Vždyť v útulcích je tolik pejsků, kteří potřebují pomoci. Myslím si, že je fakt zvláštní,“ domnívá se.

Myslím, že Ladušce možná závidí úspěch. Když fotila svůj první merch, mikiny, které jsme spolu vymyslely, pozvaly jsme Adélu, a za měsíc udělala úplně stejnou mikinu, jen místo Laduška tam měla A,“ dodala pro eXtra.cz maminka dívky, která se prý už ve čtvrtek do vily vrátí.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy