Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Výplach mozku Ano, šéfová: Prostý důvod, proč je Santo ještě horší než jeho matka

+ Dalších 28 fotografií
Ano, šéfová!
GLOSA: Když před měsícem Ano, šéfová! nahradila již kultovní kulinářskou show Ano, šéfe!, fanoušci řvali nespokojeností. Byli naštvaní, že místo Zdeňka Pohlreicha teď české restauratéry Jitka Pagana. Jenže málokdo si mezitím stačil uvědomit, že problém není v ní, ale v jejím synovi Santovi Pagana.

Ano, šéfová! se na českých obrazovkách ještě nestihla ani ohřát a už se ocitla na pranýři. Diváci se odmítali smířit s tím, že místo Zdeňka Pohlreicha teď budou vídat navrátivší se emigrantku Jitku Paganu a jejího polotialského synka Santa Paganu.

Minulo několik epizod a Pohlreichovi fanoušci už jsou o poznání smířlivější. Pochopili, že to prostě bude jiné. Že Paganovi nejsou Pohlreich a naopak. Ale málokdo si zatím uvědomil, že problém tak úplně není v rázné Jitce, ale v ukecaném Santovi.

Santo Pagana má českou matku a italského otce. Ale vyrůstal v Německu a dodnes to jde na jeho přízvuku znát. Největší potíž ale není v tom, jak mluví, ale spíš v tom, co říká. Jitka Pagana má za sebou roky zkušeností a neváhá je zúročit. Santovi však zatím stéká mléko po bradě a jeho poučování většinou výrazně starších kuchařů budí spíš posměch než respekt.

Jak zařídit, aby diváci Ano, šéfovou! vzali na milost definitivně. Stačí, aby před kamerami zůstala pouze Jitka a Santo se šel věnovat své restauraci. Všichni pak budou spokojení!

Mohlo by vás zajímat

Další články