Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vypjatá Výměna manželek: Záplava nadávek, pláč náhradního muže a výhrůžky smrtí

+ Další 2 fotografie
Ve středečním díle Výměny manželek nebude nouze o hádky a vyhrocené situace. Tatínek Lukáš se předvede jako náladový člověk, který má za každou cenu pravdu. Lucie, která s ním okusí život v náhradní rodině, se nestačí divit. Na podobné chování není od manžela zvyklá, a tak se dostane do zoufalé situace. Vydrží čistotná Lucie deset dní s žárlivým, podle jejích slov, psychopatem?

V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Nového Boru, Lucii (40), Martina (51), Lukáše (16) a Martu (2). Na druhé straně se seznámíme s Michaelou (24), Lukášem (28) a Natálií (16 měsíců), kteří žijí v Přerově.

Přehnaná čistota

Rozhodnutí absolvovat Výměnu manželek bylo u první rodiny kolektivní. Lucie prý všechny hodně komanduje a přehání to s úklidem. Pár je spolu tři roky, milují se a spojuje je životní nadhled.

Druhá rodina se přihlásila kvůli častým hádkám a rozličným názorům na výchovu dítěte. Navíc Lukáš údajně musí mít za každou cenu pravdu.

Nadávky a řev

S Michaelou jsou spolu deset let a před časem prožili oboustrannou nevěru. To, že je Lukáš velmi nervózní a výbušný, pozná na vlastní kůži i jeho náhradní manželka Lucie. Podle ní velmi rychle mění nálady. Jedna z hádek se tak vyhrotila, že došlo i na sprostá slova. Lucie ho nazvala psychopatem.

„Po tobě ani já nic nechci, protože ty seš takovej d*bil. Ty tu holku tyranizuješ. Je to id*ot pošahanej. Žárlivej blbeček,“ nešetřila rozčílená Lucie peprnými slovy na Lukášovu adresu. „Tak mě ku*va ne*er,“ kontroval náhradní manžel s tím, že by ji zabil… Tito dva by spolu žít nemohli a temperamentní Lucie z Nového Boru nechápe ani to, že s Lukášem jeho partnerka Michaela ještě zůstává.

Nový díl Výměny manželek startuje už ve středu ve 20:20 na Nově.

Související články

Další články