Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vypjatá Výměna manželek: Záplava nadávek, pláč náhradního muže a výhrůžky smrtí

+ Další 2 fotografie
nadávky
Ve středečním díle Výměny manželek nebude nouze o hádky a vyhrocené situace. Tatínek Lukáš se předvede jako náladový člověk, který má za každou cenu pravdu. Lucie, která s ním okusí život v náhradní rodině, se nestačí divit. Na podobné chování není od manžela zvyklá, a tak se dostane do zoufalé situace. Vydrží čistotná Lucie deset dní s žárlivým, podle jejích slov, psychopatem?

V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Nového Boru, Lucii (40), Martina (51), Lukáše (16) a Martu (2). Na druhé straně se seznámíme s Michaelou (24), Lukášem (28) a Natálií (16 měsíců), kteří žijí v Přerově.

Přehnaná čistota

Rozhodnutí absolvovat Výměnu manželek bylo u první rodiny kolektivní. Lucie prý všechny hodně komanduje a přehání to s úklidem. Pár je spolu tři roky, milují se a spojuje je životní nadhled.

Druhá rodina se přihlásila kvůli častým hádkám a rozličným názorům na výchovu dítěte. Navíc Lukáš údajně musí mít za každou cenu pravdu.

Nadávky a řev

S Michaelou jsou spolu deset let a před časem prožili oboustrannou nevěru. To, že je Lukáš velmi nervózní a výbušný, pozná na vlastní kůži i jeho náhradní manželka Lucie. Podle ní velmi rychle mění nálady. Jedna z hádek se tak vyhrotila, že došlo i na sprostá slova. Lucie ho nazvala psychopatem.

"Po tobě ani já nic nechci, protože ty seš takovej dbil. Ty tu holku tyranizuješ. Je to idot pošahanej. Žárlivej blbeček," nešetřila rozčílená Lucie peprnými slovy na Lukášovu adresu. "Tak mě kuva neer," kontroval náhradní manžel s tím, že by ji zabil... Tito dva by spolu žít nemohli a temperamentní Lucie z Nového Boru nechápe ani to, že s Lukášem jeho partnerka Michaela ještě zůstává.

Nový díl Výměny manželek startuje už ve středu ve 20:20 na Nově.

Související články

Další články