Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Vypískaný Adam Vojtěch: Naštvaní fanoušci ukázali po prohře českého týmu na MS, co si myslí!

Adam Vojtěch: Na MS v hokeji ho vypískali fanoušci!
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
MS v hokeji

Bývalý ministr zdravotnictví a současný velvyslanec ve Finsku Adam Vojtěch (35) byl vypískán. Stalo se tak po porážce českého týmu se Švédskem na mistrovství světa v ledním hokeji, které se tento rok koná ve Finsku. Situace neunikla kameramanům přenosu a pozornosti fanoušků.

Od 13. do 29. května probíhá ve Finsku mistrovství světa v hokeji a horliví fanoušci fandí českému týmu, jak jen to jde. V neděli hráli proti sobě Švédsko a Česko a výsledek nakonec skončil 5:3, což čeští fanoušci nesli smutně.

Vojtěch byl vypískán

Jakmile se navíc po zápase objevil na červeném koberci bývalý ministr zdravotnictví a současný velvyslanec ve Finsku Adam Vojtěch, ozval se pískot. ​Tento okamžik zaznamenaly kamery a tím i všichni fanoušci. Velvyslanec zároveň předal cenu pro nejlepšího hráče zápasu, která připadla hokejovému útočníkovi Romanu Červenkovi.

Podle všeho se vypískáním nenechal Vojtěch odradit a s úsměvem na rtech i přesto zapózoval fotografům. Na podobné výlevy je tak zřejmě zvyklý, ještě když byl ministrem ve vládě Andreje Babiše.


Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy