Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vypila elixír mládí? Takhle dnes vypadá půvabná hvězda filmu Indiana Jones Karen Allen

Zdroj: csfd.cz
+ Dalších 7 fotografií
FILM
Už je to dlouhých 38 let od natáčení kultovního filmu Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy. Harrison Ford se po všech dílech Indiana Jonese stal idolem milionu žen po celém světě. I když je hlavnímu představiteli v současné době 77 let, pořád je to prvotřídní elegán. Podobně je na tom jeho herecká kolegyně Karen Allen (67).

Karen Allen lidé znají především jako krásnou přítelkyni Indiana Jonese. V době natáčení dílu Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy bylo Karen 29 let a byla vskutku nádherná. Po boku Harissona Forda sice zazářila, ale poté už hrála jen menší role.

S herectvím začala až ve třiadvaceti letech, kdy dostala roli v divadle. V roce 1978 se objevila v prvním americkém filmu Animal House. První velká a dalo by se říct, že i osudová role přišla v roce 1981 po boku žhavého Forda.

Herečka se již dlouhá léta drží v ústraní a svoje soukromí si chrání. Když se ale čas od času objeví na veřejnosti, všechno kolem sebe rozzáří. Na to, že jí je už sedmašedesát let, vypadá naprosto perfektně. Elán a šarm Karen Allen zkrátka zůstal.

Související články

Další články