Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vypátrali jsme svatební fotku špindíry Anety z Výměny: V téhle plachtě si brala Lukáše

Zdroj: Facebook
+ Dalších 20 fotografií
Výměna
Nevadí mu, že se nesprchuje? Nejspíš ne, když si Lukáš (28) vzal špindíru Anetu (28) z Výměny manželek dobrovolně za ženu. Oba se pochlubili fotkou z jejich velkého dne. Tomuto páru ale Češi štěstí nepřejí. Rozzuřilo je totiž trýznění syna Ondry (8), kterého nutí několik hodin v kuse klečet na tvrdé podložce s vroubky!

Psal se únor 2017 a pro Anetu s Ondřejem z Výměny manželek to byl lásky čas. Tehdy si totiž vyměnili manželský slib a i s Lukášovým synem Ondrou začali žít v jednopokojovém bytě.

S nimi tam je i deset domácích zvířat. Králíci, pes, dokonce i kočka. Jak okamžitě poznamenala vyměněná manželka Lucie, nechutně to tam smrdí močí. Malému chlapci, který trpí poruchou ADHD, navíc táta kouří pod nos.

Co ale diváky Výměny rozpálilo nejvíc, je fyzické trestání malého Ondry. Stačí, aby nesnědl svačinu, a už musí hodinu klečet v koutě. Pod kolena si musí dávat tvrdou dřevěnou podložku s vroubky!

"Ten chlap je posera"

„Z dnešního pohledu to zcela jistě hraničí s týráním," poznamenal pro eXtra.cz psychiatr Jan Cimický (71).

Zejména kvůli trýznění syna Anetě a Lukášovi lidé štěstí nepřejí. Pod jejich svatební fotkou se strhla lavina odsuzujících vzkazů. "Že vám není hanba takhle týrat dítě. Ať už klečením na dřevě, nebo nedostatkem citu. Takový prima kluk. A ten váš chlap, to je posera první třídy. Škoda že si Ondru nemůžu vzít do péče," napsala třeba Alexandra.

Češi se také podivují, proč v domácnosti ještě nezasáhli sociální pracovníci. Ti garsonku přitom podle Lukáše pravidelně navštěvují...

Související články

Další články