Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Vypátrali jsme ji! Pamatujete si Veroniku Zaňkovou ze SuperStar? Dnes je z ní neskutečná kráska

Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Byla rozhodně největší kráskou v první řadě pěvecké show SuperStar. Veronika Zaňková (33) byla dlouho mimo mediální svět. Redakce eXtra.cz ji teď vypátrala a budete si divit, talentovaná zpěvačka je ještě krásnější než dříve. A jak dnes žije?

Veronika byla jednou z deseti finalistů soutěže, která pravidelně měla sledovanost okolo 3 milionů diváků I když se nestala vítězkou, účast v SuperStar ji dala mnohé. Slávu, peníze, zkušenosti... Pak ale zmizela z hledáčku médií. Dlouho nikdo nevěděl, co dělá. Až teď se ji redakci eXtra.cz podařilo vypátrat a kromě toho, že prozradila, jak aktuálně žije, zkrásněla a je z ní opravdová kočka, za kterou se musejí otáčet i ženy.

Jak se vám daří? Dlouho o vás nebylo slyšet?

Žiji se svou rodinou poblíž Babiččina údolí, vystudovala jsem vysokou školu a dnes pracuju v naší firmě Eurona. Momentálně také intenzivně podporuji manžela Lukáše v jeho projektu Moře v srdci Evropy, což je první chov lososů na mořské vodě zde, uprostřed vnitrozemí. A to je hodně šílené, ale také úžasné.

A co hudba?

Na zpívání a hudbu jsem ale nezanevřela. Věnuji se tomu, co jsem si vždy přála nejvíc a to je v první řadě skládání hudby. Manžel Lukáš je také muzikant, hodně si rozumíme a pracujeme společně. Složili jsme hudbu například k televiznímu seriálu Stopy života, nebo momentálně nejaktuálněji ke krásnému celovečerní filmu pana režiséra Tomáše Magnuska s Jiřím Lábusem a Martinem Dejdarem v hlavní roli - Kluci z hor. Teď na podzim nás čeká práce na dalším novém filmu "Nad vodou..." a velmi se na to oba těšíme.

Jste vdaná... Kdy byla svatba? Manžela jste poznala po soutěži?

Svatba byla v roce 2007. S manželem jsme jsme se znali už před SuperStar, máme za sebou chvíle krásné i těžké, ale láska všechno překoná, snad i proto jsme dodnes spolu a máme spolu tři krásné děti.

Co je vaší hlavní životní náplní?

Hudba mě úplně naplno neživí, ale nad rámec svého zaměstnání neustále pracujeme i na menších projektech a charitě často spojené právě s hudbou. Zpívání a skládání mě naplňuje a těší mě radost druhých, když se něco povede. Nemám žádné velké ambice, ale výzvy týkající se hudby mi do života stále přicházejí, takže neusínám na vavřínech a jdu jim vstříc.

Jak vzpomínáte na SuperStar?

Už jen v dobrém, ačkoli některé chvíle pro mě i mé nejbližší lehké nebyly. Hodně jsem se tehdy poučila a rozhodně jsem za to vděčná. Měla jsem velké štěstí, že jsem tuhle velkou školu dostala.

Související články

Další články