Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Vypátrali jsme: 5 světových sexsymbolů, které zůstávají Češkám utajeny!

Krasavec Kit Harington.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií

Taky se vám někdy zdá, jako by došli krasavci? Že je to pořád dokola David Beckham a spol.? Rozšiřte si obzory! Přinášíme vám velký přehled nádherných mužů, po kterých touží miliony žen na celém světě!

Ian Somerhalder (35)

Z fleku by si mohl nechat říkat pan Dokonalý! Od deseti let byl vyhledávaným dětským modelem. Předváděl modely značek Calvin Klein, Dolce & Gabbana, Versace nebo Guess. Znáte ho například ze seriálu Ztraceni, kde hrál Boona Carlyleho. A momentálně září jako sexy upír Damon Salvatre v seriálu Upíří deníky. Přesto, že hraje roli záporáka, je nejoblíbenější postavou seriálu. Jeden čas se dal dohromady s jeho seriálovou kolegyní Ninou Dobrev. V současné době je ale sám! Ian založil před několika lety nadaci ISF (Ian Somerhalder Foundation), která se věnuje ekologii, ochraně životního prostředí a především zvířatům. Nadace se s velkým úspěchem rozšiřuje do celého světa. Kdyby nebyl Ian hercem, chtěl by být mořským biologem. V roce 2012 získal na Teen Choice Awards první místo v anketě o nejvíc sexy muže. Zcela oprávněně samozřejmě! Pokud vám doteď unikal, je to velká chyba!

Alexander Skarsgård (37)

Švéd s uhrančivým pohledem, který žije od roku 2004 v Los Angeles. K vidění je již v sériích seriálu Pravá krev, kde hraje tisíc let starého vikinského upíra Erika Northmana. Často se objevuje na obálkách světových časopisů, jako například Rolling Stone. Prohlédnout si ho můžete ve videoklipu jeho velké kamarádky a popové zpěvačky Lady Gaga s názvem Paparazzi.

Kit Harington (27)

Jeho jméno vám možná nic neříká, ale co Jon Snow? To už je lepší, ne? Miláček žen, kterého charakterizují dlouhé černé kudrliny, se ve skutečnosti jmenuje Christopher, ale do světa showbyznysu vstoupil jako Kit. O tom, že je nádherný chlap, není pochyb. Ale je tady „maličkost“, která dělá tohoto mladého krasavce ještě zajímavějším. Londýnskému rodákovi totiž koluje v žilách modrá krev! Christopher je potomkem Karla II. Stuarta. Jeho strýc byl sir Nicholas John Harington a jeho pradědeček sir Richard Harington. Není se tedy čemu divit, že ho celosvětově proslavil právě seriál Hra o trůny.

Jensen Ackles (36)

Dean Winchester ze seriálu Lovci duchů nehraje žádné sladké hošíky. Je to taky pořádný kus chlapa! Vyrostl v Texasu a před tím, než se stal hercem, vystudoval psychoterapii. V případě, že vám momentálně není -náct, budete si Jensena určitě pamatovat ze seriálů Smallville nebo Dawsonův svět. Nejvíc ho ale proslavila právě role staršího bratra Sama Winchestera, Deana, který miluje svoje auto, koláče a lovení příšer. S Jensenem byste se, dámy, opravdu nebály!

Charlie Hunnam (34)

V našem přehledu největších světových krasavců si vybere toho svého opravdu každá. Pokud nemáte rády milovníky zvířátek a poctivě opečovávaná těla v posilovně, nebojte se. Mysleli jsme i na vás! Máme tady také jednoho „bad guy“ jménem Charlie Hunnam. Proslavil se rolí Jacksona „Jaxe“ Tellera v Zákonu gangu, kde si to s drsným pohledem polovinu každého dílu brázdí americkou stepí na motorce. A pozor, dámy! Charlie měl původně ztvárnit velkého Christiana Graye ze známé knižní série 50 odstínů šedi! Z projektu ale na poslední chvíli vycouval. Charlie je sexy floutek i ve svém osobním životě a za to mu dáváme palec nahoru.

Vybrala jste si? My ano! Nebo vám někdo v přehledu chybí? Napište nám do komentářů!

Související články

Další články