Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Vypadnutý Genzer skončil na kapačkách: Je za tím vážný zdravotní problém?

+ Dalších 6 fotografií
StarDance
Líto především kolektivu zákonitě musí být, že ze StarDance vypadl Richard Genzer (61) s tanečnicí Janou Zelenkovou. Genzerovi bylo vyčítáno, že je původem tanečník, ale nikdo nebral v poraz, že do soutěže naskočil na poslední chvíli jako náhradník. Možná to mu zničilo zdraví.

Richard Genzer (51) je samý vtip, ale v nedávné době mu asi moc do smíchu nebylo. Dnes vypadl ze StarDance a jeho taneční kolegyně si ho přesto nemohla vynachválit. „Já bych ráda smekla klobouk před Richardem, který do soutěže naskočil teprve před měsícem, a tento týden byl dvakrát na kapačkách, takže jsme měli jen jeden a půl tréninku. Užili jsme si to,“ prozradila Zelenková.

Proč Genzer skončil na kapačkách už neřekla, ale možný problém je zkrátka vyčerpání ze soutěže. V důsledku toho pochopitelně nemohl pořádně trénovat. Atmosféra byla na konci dílu posmutnělá, ale to by nebyl Genzer, kdyby to nerozsekl.

„S Českou televizí se neloučím, chtěl bych ještě navštívit AZ kvíz a Křesťanský magazín,“ prohlásil a publikum vypuklo v třeskutý smích.

Mohlo by vás zajímat

Další články