Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vypadnutí Arichtevy je proti pravidlům! Kdo slavný drsně kritizuje show StarDance?

+ Dalších 20 fotografií
StarDance
Proti vyhazovu Arichtevy (32) se bouří nejen fanoušci, ale najdou se i osobnosti mediálně známé. Mezi nimi je třeba bývalý manager Ivety Bartošové (†48) Tomáš Gottlieb. Ten tvrdí, že vyhrát měla jednoznačně půvabná herečka, jelikož třeba Jiří Dvořák (51) má oproti ostatním nespornou výhodu. Tanečním profesionálem dost možná už je.

Za názorem, že do finálové trojky měla postoupit Veronika Arichteva s Michalem Necpálem a nikoli David Svoboda s Veronikou Lálovou si stojí bývalý manažer Ivety Bartošové Tomáš Gottlieb Rozhodně se to nebojí napsat na sociální síť.

"Pořád to mám v hlavě. Vyhrát StarDance měla Veronika Arichteva. Ona dřela jako kůň, zatímco Jiří Dvořák má StarDance jako vedlejšák proti pravidlům soutěže. A to ho mám rád. Jen jsem netušil, že má vytancovanou třetí nejvyšší taneční třídu. Kecy, že už to jako herec dávno zapomněl, neberu. A kliďas Svoboda. Já bych to fakt nedal. Omlouvám se. Jak k tomu ti dva přijdou? Kde zaspala produkce a dramaturgie?" píše Gottlieb.

Gottlieb ve svém výroku naráží na nedávný skandál Jiřího Dvořáka, kdy se zjistilo, že není tak úplně tanečník amatér

„Jiří Dvořák nemá ve StarDance co dělat! V zákulisí se to docela dost řeší. To, že na gymnáziu závodně tančil se docela ví, ale měl mít dokonce nejvyšší výkonnostní třídy, M a A, patřil k nejlepším v republice. Fakt mají takoví lidé tančit jako amatéři v taneční soutěži?“ dozvěděli jsme se ze štábu a informace, že takové věci se mezi lidmi zapojenými do StarDance skutečně řeší. Sám Dvořák nařčení odmítá.

Máte také za to, že jsou výsledky nespravedlivé?

Související články

Další články