Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Vypadlý Petr z Love Islandu: Rozdával viagru a lidé mu nevěří ani písmeno

Vypadlý Petr z Love Islandu s pohledem šílence: Rozdával viagru
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
šok

Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si ve vile na Kanárských ostrovech užívá nejen slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledá lásku svého života. Další, kdo na Love Islandu už nepochodí, je Petr. Jeho odchod byl nejen dost prkenný, ale svým protihráčům rozdal na rozloučenou ještě i tabletky viagry. 

Před pár dny nastal ve vile Love Island moment, které mnohé účastníky velmi překvapil. Po dlouhém rozhodování totiž musel ostrov lásky opustit sebevědomý Petr.

Ze svého odchodu si nic moc nedělal, těžko ovšem říci, jaké pocity se v něm skutečně odehrávaly.

Petr se snažil na všechny působit, že je to pro něj vlastně velká úleva a domů se hrozně těší. Nešlo ale přehlédnout, že jeho herecký výkon je dost chabý, a všimli si toho i diváci.

"Cítím neuvěřitelnou úlevu, spadl mi kámen ze srdce. Upřímně jsem rád, že jsem venku. Nejtěžší jsou cesty k sobě a já jsem měl čas přemýšlet o svém životě, o tom, kým chci a nechci být," říkal Petr na kameru.

Na diváky ale jeho teatrální vystoupení působilo jako jedna velká přetvářka a někteří o něm prohlásili, že má pohled šílence.

"Je to pohled šílence," neudržela se jedna z divaček. Nečekaná věc nastala při Petrově loučení s mužským osazenstvem vily.

Petr jim totiž rozdával tablety viagry, které si s sebou na ostrov vzal. Podívejte se na video.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy