Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Vypadlíci z Love Islandu se zastali Lua a zkritizovali Adrianu: Nešla do toho naplno, říká Mike s Darinkou

+ Dalších 10 fotografií

Dva bombshells, kteří měli zamíchat kartami, ale nakonec vyšli naprázdno, tedy Mikea a Darinku, spojuje v reality show Love Island podobný příběh. Mikovi převzal jeho lásku Dianu její bývalý přítel Majlo, který si pro ni doletěl až na Kanárské ostrovy, a okolo Darinky se točilo velké drama, které začalo v Casa Amor, kde si ji Chris vybral místo Majky. Ovšem ta se do vily brzy vrátila a Darinka zůstala na ocet. Jak se kráska cítila po příjezdu své sokyně a co na svou situaci říká Mike? To vysvětlili v pořadu eXtra Host a prozradili i mnohem více. Na čí straně stojí v telenovele Lua a Adriany?

Účastníky reality show Love Island Michala Bavlšíka a Darinku Gregockou provázel ve vile podobný příběh. Zatímco Mikovi převzal jeho milovanou Dianu její bývalý přítel Majlo a kráska se k němu z minuty na minutu otočila zády, Darinka prožívala o něco větší drama. Přišla jako bombshell v Casa Amor a spárovala se s nerozhodným Chrisem, který však měl v hlavě velký zmatek.


Darinka tak byla zamotaná do směsi emocí, a když se Majka do vily po svém vyřazení vrátila zpět, kráska zůstala sama. "Bylo to těžké, cítila jsem se sama a místy nepochopena, protože každý řešil svůj vztah a neměli energii na moje pocity, a i když jsem nějakou podporu měla, nebylo to jednoduché," řekla ve studiu eXtra Host Darinka, která se poté snažila soustředit na ty více pozitivní stránky reality show.

Přestože Darinka návrat Majky nečekala, věděla, že s Chrisem pokračovat v páru nebude možné. "Nebrala jsem to jako podpásovku, já jsem vyjádřila Chrisovi, že bych jim držela palce, ale když přišla, nebylo to příjemné, cítila jsem se v mrtvém bodě. Nebylo to nefér, jen jsem se ocitla v situaci, ve které by se nechtěl objevit nikdo," posmutněla kráska, která by s Majkou nyní mohla být i kamarádka.

Diana Mikea zklamala

A jak svou situaci s Dianou vnímal Mike? "Nebyl jsem naštvaný, měl jsem bojovou náladu, muži jsou teritoriální zvířata, jak říkám," zasmál se sympaťák. "Měl jsem chuť se postavit před Diu, ale udělal bych to mimo vilu, kdyby byl vztah oficiální, nepustil bych toho nápadníka ke své partnerce, ale respektoval jsem pravidla a chtěl jsem vidět, jak se Dia zachová," vysvětlil Mike.


Přestože celá situace byla pro Michala šok, jeho nálada se po chování Diany rychle změnila. "Její chování mělo být trochu víc s respektem, a to, jak mi vyjadřovala tu náklonnost a jak rychle mi začala vyjadřovat nenávist, to chování bylo negativní a já jsem nemohl za to, že jí přišel bývalý, zklamala mě," kroutil hlavou Mike.

Mike s Darinkou podrželi Lua

Letošním Love Islandem nejvíce hýbalo drama Lua Jambora a Adriany Brabencové. Co na to Mike s Darinkou říkají? "Já si nechávám prostor na to si s nimi promluvit, ale musím říct, že trochu víc jsem na straně Lua, ve vile se snažil a dával jí prostor a Adriana byla ta, která do toho nechtěla jít naplno," popsala svůj pohled Darina.

Mike se snažil být nestranný, avšak i přesto se přiklonil k Luovi. "Já jsem nestranný a nemám celý kontext, ale tím, že Lu byl můj kamarád, a i z té chlapské stránky trochu inklinuju k němu," dodal Mike, který byl s Luem ve vile velký přítel.

Reality show Love Island 2023

Reality show Love Island 2023 vysílala TV Nova. Moderátorkou pořadu byla Zorka Hejdová. V show se hrálo o pohádkovou výhru dva miliony korun.

Vítězi Love Islandu 2023 se stali Christopher Jirout a Mária Glatzová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy