Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Vypadlí hráči z Love Islandu nešetří kritikou. Show ztrácí smysl, rozčilují se Tereza s Martinem nad kroky tvůrců

+ Dalších 8 fotografií

Letošní řada Love Islandu je plná zvratů. Nejdříve si diváci odhlasovali návrat Lua do vily lásky, o pár dní později bylo zjištěno, že se vrací i Majka, a poslední kapkou byl milostný trojúhelník mezi Dianou, Majlem a Mikem. Některé kroky produkce vyvolaly u fanoušků pořádný poprask a mnozí se shodli, že smysl Love Islandu, kdy se sejde skupinka neznámých lidí hledajících lásku, se zcela vytrácí. Jaký na to mají názor už vypadlí hráči Tereza a Martin? Rozpovídali se o tom v pořadu eXtra Host. 

Smysl reality show Love Island by měl spočívat v tom, že se sejde skupinka lidí, kteří se neznají a ve vile lásky chtějí najít svou drahou polovičku. To, že se tak neděje, bylo zřejmé už po druhé minutě první epizody, když se ve vile začaly scházet krásky v plavkách. Hned několik z nich se totiž znalo z běžného života. Rozum zůstává stát i nad opětovnými návraty vypadlých účastníků či nad lovestory Diany a Majla. Svůj nesouhlas vůči některým krokům produkce vyjádřili v pořadu eXtra Host i bombshelláci Tereza a Martin.

Kritiku vyjádřili zejména kvůli příchodu Majla, který do vily přišel získat zpět srdce své bývalé přítelkyně Diany. “Myslím si, že hlavní důvod, proč ho tam vlastně vzali, je ten, že lidi chtějí show,” vysvětluje Martin, který dodává, že diváci mají zájem vidět emoce a zlomená srdce. “Říkám si ale, proč se nesešli před tím Love Islandem. Tohle vůbec neměli tahat do té reality show,” říká zase Tereza.

Doporučené video: Tereza s Martinem v pořadu eXtra Host.

Tereza s Martinem se shodli, že Love Island není fér

Oba se shodují na tom, že když odhlédneme od toho, že to je show, není to fér. “Nepřijde mi to fér. Love Island má spočívat v tom, že se dva lidé neznají, poznají se a něco tam spolu budují. Ne že jste spolu dva roky a už jste něco vytvořili,” vysvětluje Tereza, která dodává, že veškerý smysl této show se potom zcela vytrácí. “Svoji šanci měli,” dodává Martin.

Skepticky se dívají i na návraty vypadlých účinkujících. “Já bych tam ty účinkující už nevracela,” má jasno Tereza. Podle Martina byl jediný comeback, který měl smysl, když se vrátil Lu za Adrianou. “Adriana tam chodila jako tělo bez duše, takže si myslím, že v tomhle případě to smysl mělo,” vysvětluje.

Co už ani jednomu hlava nebere, je návrat Majky, která do vily míří vyřídit si účty s Chrisem. “Za mě v tuhle chvíli už ztrácí Casa Amor váhu, kterou měla mít. Kdyby takhle vraceli každého, tak to nemá smysl. Když jednou někdo vypadne, tak by se neměl vracet, o tom přece je ta hra,” říká půvabná blondýnka, které Martin přitakává. “Ať jde Chris domů za Majkou,” směje se Tereza.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy