Není potřeba za oblečení utrácet tisíce, ale mít kvalitní a trendy šatník se vyplatí. Velký výběr všech možných velikostí a barev za bezva ceny je k mání ZDE.

A prozradíme vám tajemství! E-shop Kyosek.cz má momentálně výprodeje na dámské i pánské modely, které jsou i běžně za velmi slušné ceny, nyní je koupíte s 60% slevou!

Díky tomu, že oblíbený e-shop vyprodává zásoby, pořídíte do konce srpna vše nejen se slevou, ale je pro vás připravená i akce, kdy pokud nakoupíte nad 999 Kč, máte poštovné zadarmo! A to už zní hodně slušně. K tomu všemu je po celé České a Slovenské republice možnost až na 300 místech si kvalitní kousky vyzvednout osobně.

Za eXtra.cz doporučujeme rozhodně pořízení nějakého overalu, který musí mít v šatníku pro letošní podzim připravený každá slečna.

Další peckou, která bude vládnout podzimu, jsou kalhoty se zkrácenou délkou. Které lze pořídit na www.kyosek.cz v různých barevných variantách.

A do třetice všeho dobrého samozřejmě nesmrtelná tunika. Protože v jednoduchosti je síla, my bychom brali obyčejnou hladkou černou, která se hodí snad úplně ke všemu.

Ale i pánové si přijdou na své. Sleva platí také na trička a mikiny.

Tak co, vybrali jste? My ano!