Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Vypadáme jako trapné Irsko! Fanoušci kritizuji nové reprezentační dresy

Vypadáme jako trapné Irsko! Fanoušci kritizuji nové reprezentační dresy
Zdroj: YouTube
+ Další 3 fotografie
kritika
Národní tým v pondělí představil novou sadu venkovních dresů, kterou budou na hřišti oblékat fotbaloví reprezentanti. Firma Puma přišla s naprosto nečekaným designem dresů v zelené barvě, která má připomínat lipový list svobody. V novém oděvu mají hráči poprvé nastoupit 17. listopadu na závěr kvalifikace v Bulharsku, lidem se to ale nelíbí.

Radikální změna venkovních dresů rozhořčila fotbalové fanoušky, které štve především to, že byly zcela vynechány tradiční barvy, jakými jsou červená, modrá a bílá. Zelená, která má představovat lipový list svobody, je podle veřejnosti odvážnou volbou, která se ovšem nevyplatila.

„Nevím, kdo tam na svazu hulil, ale asi to byla silná dávka,“ zní jeden z komentářů na Instagramu. Předseda FAČR Martin Malík však přiznal, že s negativními reakcemi se už od přijetí návrhu nových dresů počítalo.

Na vzhled nových dresů a negativní komentáře fanoušků fotbalu se podívejte v galerii. Je nutné však připomenout, že se jedná jen o venkovní dresy, ty vnitřní mají být vyvedeny v tradičních barvách. Co myslíte, je to až taková tragédie, jak tvrdí fanoušci, nebo se vám dresy líbí?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy