Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Vypadalo to, že bude poslední: Samková získala na olympiádě bronz ve snowboardcrossu!

Eva Samková má bronz.
Snowboardkrosařka Eva Samková (24) na olympiádě v Pchjongčchangu vyhrála bronzovou medaili. Čtyřiadvacetiletá česká snowboardistka s tradičně nakresleným knírkem zažila při boji o medaili opravdové drama. K bronzu se propracovala až v závěru z posledního šestého místa.

Výherkyně zlata z olympijských her v Soči na letošním Pchjongčchangu obhájila bronz ve snowboardcrossu. Ve čtvrtfinále byla Eva Samková druhá a semifinále vyhrála. Při finálové jízdě se ale nezdálo, že má šanci dosáhnout na medaili. K té se totiž propracovala až z poslední šesté pozice, ze které se dostala až v závěru. Stříbro získala Julia Pereira de Souza Mabileaua. Zlato pak Michela Moioli.

„Je to bomba! Je to taková zlatá. Je to druhá medaile na druhé olympiádě. Na to, že máme jeden pokus, tak jsem nadšená,“ nebála se srovnat Samková zlato ze Soči a bronz z Pchjongčchangu, píše ČTK.

Mohlo by vás zajímat

Další články