Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Vypadalo to jako větší mateřské znaménko. Ženě pod čelem ale rostlo „monstrum“!

Nebýt těhotenství, žena by asi nadále žila se skrytými nádory.
Zdroj: koláž archiv
+ Další 2 fotografie
Dejte si pozor na svá mateřská znaménka. Ať nedopadnete jako Britka Sam Davies.

Sam Davies (31) měla už od narození na čele celkem velké mateřské znaménko. Spolužáci se jí kvůli tomu ve škole posmívali a nazývali ji jednorožcem. Nikdy ji ale nenapadlo, že by se za tím mohlo skrývat něco víc než pouhý kosmetický kaz na kráse.

Když čekala své páté dítě, znaménko se začalo zvětšovat a tvořit bouli. „Bylo to jako monstrum. Lékaři věří, že spouštěčem byly právě mužské hormony od mého chlapečka,“ vzpomíná žena. Do té doby měla pouze dívky, což zřejmě bylo důvodem, proč dříve neměla podobné komplikace.

To nejhorší ale mělo teprve přijít. Ve 32. týdnu těhotenství jí z čela začala stříkat krev. Vyděšená Sam jí ztratila tolik, že musela jet na šití do nemocnice. Zde ji sledovali až do doby, kdy se narodil syn. Všechno pak vyvrcholilo na prohlídce rok poté, kdy jí byla diagnostikována přítomnost tří nádorů.

Britka musela jít ihned pod skalpel a nyní je její stav naštěstí stabilizovaný. Jak se ale nechala slyšet, aby se „monstrum“ zase neprobudilo, další dítě už rozhodně neplánuje.

Související články

Další články