Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Vypadala jako týraná Barbora Škrlová, ale bere zlato! Vilhelmová vyhrála Tvář!

Tatiana je vítěz!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Třetím vítězem pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas se stala Tatiana Vilhelmová. Je to docela dost velké překvapení, protože Tatiana podávala po celou dobu soutěže spíš průměrné až podprůměrné výkony. Dnes se proměnila ve zpěvačku Zuzanu Navarovou a podala opravdu nadprůměrný výkon. I když svým vzhledem připomínala spíše Barboru Škrlovou.

Tatiana Vilhelmová (38) po celou dobu soutěže Tvoje tvář má známý hlas nijak nezářila. Většina jejích výkonů byla dost průměrná a byla i vystoupení, kdy se jí to nepovedlo vůbec. I přesto se ale stala třetím vítězem téhle show.

Tatiana nemá mezi ostatními soutěžícími příliš dobrou pověst. Působila chladně a ne moc přátelsky. Ovšem nemůžeme se ubránit dojmu, že více než Zuzanu Navarovou Tatiana připomínala týranou Barboru Škrlovou.

Její vizáž naprosto vystihla, a pokud se někdy bude točit film o Barboře, Tatiana by měla určitě dostat hlavní roli. Rozhodně by jí to šlo lépe než zpěv. Uznejte sami, že maskérky a kostymérky odvedly vskutku perfektní práci, protože dnes večer Tatiana zazářila opravdu jako dvojnice Barbory Škrlové.

A kdo ví, třeba vyhrála právě proto!

Související články

Další články