Nejočekávanější svatba roku je za námi, a tak se mohou Meghan Markle i princ Harry oddávat manželským povinnostem. Na královské veselce měli na 600 hostů a nespočet příznivců, kteří netrpělivě čekali na jejich příjezd, aby mohli zhodnotit, jak pár snů vypadá.

Nejvíce lidi zajímalo, jaké bude mít na sobě Meghan šaty, které měla na svědomí britská návrhářka francouzského módního domu Givenchy Clare Waight Keller. Ta se zřejmě řídila heslem v jednoduchosti je krása. Těžko říct, proč za ně královská rodina musela dát v přepočtu 6 milionů korun.

Původně měla dnes již vévodkyně ze Sussexu vynést jinou róbu z dílny návrhářské dvojice Ralph & Russo. Ty měly být zdobnější za poloviční cenu 3 miliony korun. Meghan mohla ušetřit a vyhnout se tak kritice široké veřejnosti. Odborníci a módní stylisté sice chválou nešetřili, ale to, že zklamala své příznivce, ji muselo neskutečně mrzet.

„Čelenka a závoj byly krásné, ale šaty se mi nelíbily,“ začíná zlehka diskuzi na sociálních sítích Janina K. “Byla jsem překvapená, že zblízka není Meghan nijak zvlášť hezká. Šaty tedy na tu cenu nic moc, královna musela hodně slevit z nároků. 2× rozvedená, herečka, k tomu není nejmladší,” nešetří kritikou další účastnice diskuze. Najdou se tací, kteří natvrdo řeknou, že na starou a rozvedenou ženu se tyto šaty hodí, jelikož by jí přílišná zdobnost neseděla.

Diskuze pokračovala i nadále ve stejném duchu. “Šaty měla otřesné a nudné jako stará panna. Vypadalo to, jako kdyby je koupila u Vietnamců. Na to, že má tolik peněz, to byla opravdová hrůza.” Pokud by se Meghan měla řídit “odbornou” kritikou, pravděpodobně by vypadala jako maškara.