Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Vypadala jako slon a zhubla skoro 100 kilogramů. Její snoubenec to neunesl a neuvěříte, co se stalo!

To je ale proměna!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Za svoji postavu se tak styděla, že ani nechodila do bazénu. Plavky si na sebe poprvé oblékla až rok před třicítkou. Mallory Buettner z Ontaria se celý život pokoušela zhubnout. Když se jí to povedlo, neunesl to její snoubenec.

Mallory bojovala s váhou už od dětství. Tak moc si přála být hubená, ale pořád se jí to nedařilo. Musela tedy vyhledat odborníka. „Vždy jsem byla objemnější. I přes to, že jsme jedly se sestrou stejné věci, ona nepřibírala a já ano. Matka připravovala zdravou stravu, ale já se v jídle neuhlídala. Milovala jsem hranolky, pizzu, kávu i fast foody,“ řekla Mallory Daily Mailu.

Pro to, aby získala svoji vysněnou postavu, musela hodně obětovat. Jediné, co mohlo pomoct, byl bypass. Ten jí ale lékaři neudělali, dokud nezhubla sto kilo. Zamakala na sobě, upravila si jídelníček a podařilo se jí shodit neuvěřitelných 95 kilogramů. Lékaři jí poté odstranili volnou kůži z břicha a paží. Teď váží 82 kilogramů a nikdy prý nebyla šťastnější.

Když Mallory dokončila svoji proměnu, čekala ji vzápětí velká rána. Byla totiž zasnoubená a chystala svatbu. Její snoubenec ale celou její změnu vizáže neunesl, a tak svatbu zrušili. Nejspíš se bál, že ho jako hubená nebude milovat. Mallory ale ničeho nelituje a je na sebe hrdá.

Související články

Další články