Sedmadvacetiletá Louise Brown byla jako jedna z mnohých Američanek obézní karikaturou sebe sama. Její největší vášní totiž bylo kromě zpěvu nezdravé jídlo a hektolitry Coca-Coly.

Ačkoliv na první pohled vypadalo vše normálně a nikdo nechápal, proč se mladá dívka vymyká svými mírami zbytku rodiny, Louisa vedla dvojí život. Zatímco se všichni doma stravovali zdravě, chodili brzy spát a sportovali, ona se v noci probudila, otevřela svou tajnou zásuvku a začalo obžerství sestavené z chipsů, klobás, sladkostí a dalších odporností, které jí z jejího těla udělaly úhlavního nepřítele.

Poslední kapkou však pro ni byl okamžik, kdy vytáhla zbytek pizzy z odpadkového koše a ukojila svou chuť i přes to, že se jí vlastně štítila.

„Došlo mi, že to není jen chuť. Ale obrovská a silná závislost a já si nemohla pomoct. Byl čas vyřešit to s odborníkem. Zašla jsem si za doktorem a on mi doporučil žaludeční bypass,“ vzpomíná mladá žena.

Nezvládla bych to však ani bez svých rodičů, kteří na léčbu přispěli nemalým množstvím peněz.

Kdybych ve svém původním těle zůstala, nikdy bych pravděpodobně nenašla manžela a nezaložila rodinu, kterou si tolik přeji!

Netrvalo to ani půl roku a Louisa našla i lásku a novou obsesi. Jídlo zkrátka vyměnila za sex a zábavu!