Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vypadal jako andílek, ale málem zemřel při požáru: Chlapec odvážně ukazuje svou fotku s 90 % popálenin na těle!

Troy MacKinlay naštěstí přežil.
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Pro devatenáctiletého Troye MacKinlayho z anglického Shildonu se 14. říjen minulého roku stal málem osudným. Byl na návštěvě u babičky, když najednou v domě začalo hořet. On uvízl v horním patře a skončil s více než 90 % spálenin na těle. Lékaři mysleli, že nepřežije.

Když ho přivezli popáleného do nemocnice, doktoři už chystali jeho rodiče na nejhorší zprávy. Prý tak strašný případ popálenin nikdy neviděli. Jenomže Troy zabojoval. A to pořádně. Přežil a postupně se dával dohromady.

Přišel o všechny prsty a měl 5% šanci na přežití. Dosud samozřejmě leží v nemocnici, kde se o něj pečlivě starají. Troy už začal komunikovat a poprosil svou sestru, ať ho vyfotí a jeho snímek pověsí na jeho Facebook. Jeho sestra Abra dlouho váhala. Předtím její bratr vypadal jako andílek. Opravdu chce, aby ho v takovém stavu někdo viděl?

Ale on chtěl ukázat svým přátelům, jak vypadá dnes, a zároveň poděkovat za práci doktorů. Když do nemocnice dorazil, vypadal mnohem hůř. „Takhle teď vypadám. Jestli se vám to nelíbí, tak si mě smažte,“ vzkázal na sociálních sítích.

Jenomže místo toho přišla vlna podpory a všichni mu přejí brzké uzdravení. Troy se bude vzpamatovávat ještě dlouhé roky a je jasné, že žádné plastiky mu nevrátí původní vzhled. Už teď ale ukázal, jaký je velký bojovník.

Související články

Další články