Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Vypadají stále hůř a hůř: Těchto 5 celebrit absolutně nezvládá stárnout s grácií

Vypadají hůř a hůř: Těchto 5 celebrit nezvládá stárnutí
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Staří a neklidní

Někdo zraje jako víno, jiný jako pomeje. Stárnout se dá i s grácií, těchto pět celebrit to ale zrovna neumí. Podívejte se, co s vámi udělají drogy, alkohol, sláva a nepovedené plastiky. Možná se pak podíváte do zrcadla s úsměvem. Na kom se podle vás podepsal zub času nejvíc?

Mickey Rourke

Herec Mickey Rourke (69) byl v osmdesátkách idolem všech žen. To hlavně po erotickém snímku 9 a 1/2 týdne. Ženy milovaly Mickeyho charisma a pohled rošťáka. Jenže herec podlehl drogám, alkoholu a plastikám. Teď by v něm žhavého sexouše poznal jen málokdo.

Lindsay Lohan

Linday Lohan (35) je jedna z celebrit, které nezvládly slávu. Herečka našla zálibu v drogách a alkoholu. Těm holdovala už od mládí po boku divokých party zvířat Paris Hilton a Britney Spears. Od té doby se ale zrovna nevzchopila a zrovna fit nevypadá.

Caitlyn Jenner

Nenarážíme na to, že si Bruce Jenner nechal změnit pohlaví a je z něj teď Caitlyn. Jenže Caitlyn Jenner (71) skutečně zestárla a ani spousta plastických operací jí kód mládí a krásy prolomit bohužel nepomohla.

Lil' Kim

Rapperka Liľ Kim (47) patří ke generaci celebrit, které často podnikaly razantní a nepřirozeně vypadající zákroky. Vzhled změnila absolutně, že by ale vypadala lépe, se říct nedá. Tehdy byly navíc zpackané plastiky na denním pořádku a nebyly na tak dobré úrovni jako dnes.

Goldie Hawn

Goldie Hawn (75) stárne sice přirozeně, ale krásku ze Smrt jí sluší bychom rádi viděli svěžejší. Přes svůj pokročilý věk se herečka nebojí odhalovat tělo v plavkách. Když ji ale porovnáme s dalšími hereckými kolegyněmi, nezestárla zrovna na jedničku.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy