Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Vypadají jak z popelnice. Silikonka Eva Feuereislová se obula do influencerů z Like House

Like House 2: Eva Feuereislová se obula do influencerů
Zdroj: Se souhlasem Evy Feuereislové
+ Dalších 5 fotografií
královna plastik

Influencery v reality show Like House 2, kterou vysílá Prima Show, navštívila královna plastik Eva Feuereislová (31).Ta se proslavila především coby účastnice show VyVolení 2013. Nikoho asi nepřekvapilo, že to silikonka Eva ve vile pořádně rozjela. Redakci eXtra.cz se poté svěřila, jak se k ní influenceři chovali.

„Tak mi pěkně naložily ty děti v Like House. Myslela jsem si, že to bylo v pohodě. Když jsem ale teď viděla, jak se o mě vyjadřovaly ve zpovědnici, tak je mi z toho na blití,“ řekla pro eXtra.cz Eva Feuereislová.

Plastiková kráska byla šokovaná z chování influencerů ve vile. „Já to nechápu, že je v nich tolika zloby. Tadeáš tam nablil do postele, pak mi řekli, že tam budu spát já! V posteli, kde on blil den předtím. Takový bordel a smrad, to jste neviděli."

Eva se jim vysmála

Když byla Eva ve VyVolených, hrála tam o pět milionů. Oproti tomu partička influencerů se v Like House handrkuje o 500 000 korun. „To, o co oni tam bojujou, kvůli čemu tam ze sebe dělají blbce, tak to já mám teďka na sobě,“ zasmála se Eva, která měla na sobě během rozhovoru hodinky Rolex (cena se pohybuje od 100 000 až do milionů) a birkin kabelku (cena jednoho kousku se pohybuje od 250 tisíc korun až po více než 11 milionů korun).

I když bere Eva věci s nadhledem, jedna věc ji zamrzela. Při odchodu z vily měla pocit, že se všemi influencery vycházela v pohodě. To ale nevěděla, co o ní řekli ve zpovědnici.

„Mrzí mě lidsky, jak se tam o mně vyjadřovali. Ale fakt se z toho nehroutím, to bych si musela dát facku. Říkali, že jsem přišla oblečená jako ku*va. No a oni jsou každý den v televizi a vypadají, jak když je vyndáte z popelnice. Takže tak.“ Silikonová kočička má na „děti z Like House“ jasný názor. „Jsou to lidi na sociální sítě. Když jednoho dne sociální sítě škytnou, bliknou, tak jsou v pr*eli,“ dodala.


Související články

Další články