Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Vypadají až nechutně skvěle: Dědík ze StarDance se pochlubil dokonalou rodinkou jak z reklamy na štěstí!

Marek Dědík s manželkou a synem
Zdroj: archiv M. Dědíka
+ Další 3 fotografie
STARDANCE VÁNOCE
Užil si doslova pohádkové Vánoce! Tanečník Marek Dědík (35), který se s Pavlou Tomicovou (56) ve finále StarDance umístil na stříbrné příčce, si po několikaměsíčním tanečním maratonu o Vánocích konečně odpočinul v romanticky zasněžených Beskydech. Podívejte se do fotogalerie na snímky s jeho povedenou rodinkou!

Vánoce jsme trávili celá rodina na jedné chatě v Beskydech. Bylo nás tu osmnáct včetně bratranců. Zkusili jsme to poprvé takhle hromadně a moc se nám to líbilo. Výhoda byla, že jsme přijeli k hotovému, všechno zařídili rodiče, i stromek jsme doma v Praze vynechali. Já osobně se nejvíc těšil na tradiční cukroví mamky a babičky,“ přiznal eXtra.cz Marek.

„Syn vlastně poprvé pořádně zažil sníh. Napadl čtyřiadvacátého, tak jsme spolu jezdili na bobech. K tomu už vnímal stromeček a dárečky, tak byl ze všeho paf. Dostal třeba odrážedlo, z toho byl nadšený. Já dostal například velké množství ponožek. Jako dítě je člověk nesnášel, teď jsem se na ně těšil, už mi docházely,“ pochlubil se tanečník.

Prý se ani moc nerozjel v závodě o co největší přežrání, takže nemusí měnit oblečení. „Ve čtvrtek už mám taneční soustředění v Teplicích. Sice tam budu ukazovat kroky, ale vyloženě se pohybovat nemusím. Je pravda, že jsem si po finále StarDance už trochu odpočinul, ale kdybych mohl ještě tak týden spát a nikdo po mně nechtěl žádný pohyb, vůbec bych se nezlobil,“ dodal se smíchem Marek Dědík.

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy