Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Vypadá snad hůř, než když byl na drogách! Tohle z George Michaela udělala odvykačka!

George Michael vypadal hodně odule.
+ Další fotografie
Nejdražší odvykací léčebna světa ve Švýcarsku má od minulého měsíce do svého portfolia klientů další zářez. Dobrovolně se tam zapsal britský zpěvák George Michael (52), který se tam snaží dostat ze své závislosti.

George Michael se do programu jedné z luxusní odvykací a léčebné kliniky Kusnacht Practise ve Švýcarsku zapsal minulý měsíc dobrovolně.

Po vleklých zdravotních potížích, z nichž svět například sledoval, jak bojoval zpěvák ve vídeňské nemocnici o život při svém oboustranném zápalu plic, nebo jeho záhadný úraz hlavy způsobený pádem z jedoucího auta, se mu nedařilo vrátit na vrchol.

Spadl proto do závislosti na marihuaně. Slavný homosexuál přiznal, že je schopen běžně vykouřit kolem pětadvaceti jointů za den.

Sám proto usoudil, že ani tohle není úplně cesta na vrchol, a rozhodl se jít léčit.

Klinika, kde měsíční pobyt vyjde na v přepočtu 7,2 milionu, dala Georgi Michaelovi v den jeho dvaapadesátých narozenin vycházku, a tak byl vyfocen, jak v černém tričku a džínách posedává s několika blízkými v podnicích v okolí kliniky.

Mohlo by vás zajímat

Další články