Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vypadá jako jeho matka: Záhadná přítelkyně Keanu Reevese Alexandra Grant mate vzhledem

Zdroj: instagram
+ Dalších 9 fotografií
Kdo to je?
Všichni fanoušci zůstali v šoku z nové přítelkyně slavného herce Keanu Reevese (55). Jeho srdce si získala umělkyně Alexandra Grant, která vypadá jako dobře udržovaná sedmdesátnice. Jenže jak se říká, zdání klame. Je jí pouhých 46 let. A o kom že to vlastně mluvíme?

Světová média oblétla radostná novinka o tom, že si věčný samotář Keanu Reeves konečně našel přítelkyni Se svou novou láskou se ukázal na červeném koberci na večírku LACMA Art + Film Gala. Záhadná žena, kterou hrdě držel za ruku, je Alexandra Grant

Umělkyně, pocházející z LA, všechny mate svým vzhledem. Má šedivé vlasy, a proto si všichni myslí, že je to pořádná stařešina. Vypadá, jako kdyby byla už nějaký ten pátek v důchodu. Jenže Alexandře je pouhých 46 let. Ačkoli vypadá jak matka Reevese, je mladší skoro o deset let.

Alexandra a Keanu jsou dlouholetí přátelé. Poznali se při společné spolupráci v roce 2009. Keanu psal knihu a Alexandra mu do ní vytvořila ilustrace. Jejich další společný projekt pak přišel v roce 2016. Šlo o knihy Ode to Happiness (česky Óda na štěstí) a Shadows (česky Stíny). Založili společně i vydavatelství X Artists' Books

Oficiálně zatím ani jeden z nich nepotvrdil, že spolu randí. Společné snímky a spokojený výraz oblíbeného herce ale mluví za vše.

Alexandra Grant je opravdu velmi talentovaná a také úspěšná. Její tvorbu můžete vidět v galeriích v Paříži, New Yorku nebo v Los Angeles. Na novou přítelkyni Keanu Reevese se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články