Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vypadá dobře: Vyhublá Krampolová po propuštění z nemocnice dováděla u moře

Zdroj: archiv - Hermina
+ Dalších 22 fotografií
kolaps
Ve čtvrtek musela být hospitalizována kvůli zdravotním komplikacím s nechutenstvím a v pondělí krátce po propuštění už dováděla v mořských vlnách jako malá holka. Řeč je o Haně Krampolové (57), která si tři dny poležela na jednotce intenzivní péče, ale naštěstí nešlo o nic vážného.

Hance se ve čtvrtek večer přitížilo a musela na soukromou kliniku v tuniském Sousse. Když se ale zpět vrátila do hotelového resortu, kde se koná soustředění Muž roku 2019, na pohled vyhublá blondýnka házela úsměvy na všechny strany, dokonce byla i zlehka nalíčená, vypadala velmi odpočatě. „Mám nakázáno kouřit jen tři cigarety denně a pravidelně jíst,“ řekla eXtra.cz Hanka, která si s návratem splnila i přání, a to pobýt na sluníčku a vykoupat se v moři. Doprovod jí dělal manžel Jiří Krampol (80), kterému se hodně ulevilo. „Jsem rád, že nešlo o nic vážného. Hanka je zpátky a mě tak spadl kámen ze srdce,“ svěřil své pocity a radost Krampol.

Převoz zařizoval ředitel tuniského Národního úřadu pro cestovní ruch v Praze Oussama Ben Yedder s pomocí ředitele hotelu, jehož zajímal stav své klientky. Na Hance byla znát razantní změna. „K obědu jsem měla rajskou polévku, která mi chutnala. Musím si to jídlo teď víc hlídat,“ pokračovala Hanka, která si vychvalovala i služby od organizátorky cestovní kanceláře Fantasy Travel. „Jsem moc ráda, že se o mě nadstandardně postarali,“ dodala Krampolová s tím, že jejím cílem je teď skutečně omezit kouření a přibrat pár kilogramů.

Související články

Další články