Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vyostřený souboj nejlepších v MasterChefu: První slova suverénního vítěze Pavla Berkyho překvapují

Zdroj: Se souhlasem TV Nova / Pavel Berky
+ Další 2 fotografie
ROZHOVOR
Včera diváci mohli sledovat první ze čtyř speciálních soubojů, kdy se proti sobě postaví ti nejlepší z minulých dvou řad. Pro každou dvojici je připravena speciální výzva, na jejímž konci jeden ze soutěžících získá exkluzivní řád soutěže MasterChef Česko. Včera to byl skutečně těsný souboj a Honza Punčochář (41) se nechal slyšet, že bylo skvělé pozorovat kulinářský koncert mezi Pavlem Berkym (34) a Honzou Vorlem. Nakonec řád MasterChefa získal právě Berky, který se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz, jaké to pro něj bylo...

První duel mezi Pavlem Berkym a Honzou Vorlem byl skutečně těsný a diváci měli o zábavu postaráno. Koneckonců je samotné napadlo, že sledovat duel mezi těmito silnými kuchaři by stálo za to sledovat.

Oba dva jsou dostatečně zkušení, a přesto na obou stranách panovaly obavy. "Měl jsem obavy, protože jsem věděl, že Honza patřil také k favoritům předchozí řady, a také jsem věděl, že je to skvělý a kreativní kuchař. Trošku mě možná znejistilo i to, že Honza absolvoval rok u Přemka Forejta v jeho restauraci, kde určitě nabral mnoho zkušeností, tipů apod. A nevěděl jsem, kam se posunul," okomentoval svoji nejistotu Pavel Berky pro eXtra.cz.

MasterChef Honza a Pavel dostali za úkol připravit mořského ďasa a pro Berkyho to byla jistá úleva. "Jako první jsem si oddechnul, protože ryba už byla vyfiletovaná. A tím pádem jsem se nemusel stresovat tím, jak dlouho mi to filetování asi zabere času. Pak už jsem si jen v duchu říkal, že musím vymyslet něco speciálního a originálního," pokračuje.

Odcházel jsem s pocitem, že jsem odvedl dobrou práci

Berkymu se podařilo nakonec vyhrát a ze studia odcházel s pocitem dobře odvedené práce. "To, že někdo z nás dostal 'zlatou vařečku', ve výsledku asi nebylo tak podstatné. Chtěl jsem ukázat, co umím a kam jsem se za tu dobu posunul. Je pravda, že pandemie mi trošku nabourala plány do budoucna, ale taky mě nasměrovala trochu jiným směrem, než jsem si myslel, že půjdu," dodal.

Související články

Další články