Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Vyostřený boxerský duel Rytmus vs. Moloch: Bude za velkého kok*ta, když prohraje, řekl rapper

Na Fight Night Challenge 2 se v ringu opět objeví i Rytmus.
Zdroj: foto eXtra.cz/Martin Procházka
+ Další 4 fotografie
Rozhovor

Rapper Rytmus se znovu připravuje do ringu. V boxerských rukavicích se postaví proti Denisu Domrockému, interpretovi vystupujícímu jako Vlavo Moloch. Ten projevil maximální neúctu a na první tiskovou konferenci k nadcházejícímu sportovnímu utkání přišel opilý, na druhou pro změnu vůbec. “Omluvu od něj nepotřebuju, jeho chování hovoří o všem,” sdělil Rytmus v rozhovoru pro eXtra.cz. Jak situaci zhodnotil profesionální MMA zápasník Karlos Vémola?

Boxerský duel Rytmus vs. Vlavo Moloch bude pro všechny velmi napínavý.

Situaci mezi oběma soupeři totiž vyostřuje nesportovní chování Denise Domrockého aka Molocha. Ten byl sám iniciátorem tohoto pikantního boxerského duelu, Rytmuse několikrát na zápas vyzval na svém Instagramu a nakonec se naplnilo jeho přání. Patrik “Rytmus” Vrbovský na výzvu kývl!

Rytmus: Moloch se chce zviditelnit

Tomu bylo od samého začátku jasné, že se na něm chce méně známý interpret především zviditelnit.

“Určitě, tak to je brané. Věděl jsem, do čeho půjdu. Proto když mě vyzýval, dával jsem tu anketu,” prozradil Rytmus v rozhovoru pro eXtra.cz. Ten nechal o zápase rozhodnout své fanoušky prostřednictvím ankety na Instagramu.
Výsledky hovořily jasně, boxerský duel se uskuteční! A velmi rychle se blíží, uskuteční se již 3. 6. v NTC aréně v Bratislavě, a to pod organizací Fight Night Challenge.

K nadcházejícímu galavečeru proběhly už dvě tiskové konference, na kterých se soupeři proti sobě utkali tváří v tvář při staredown.

Vémola: Fandím Rytmusovi

Právě tam projevil Moloch maximální neúctu nejen vůči svému soupeři, ale i vůči celé sportovní organizaci.

Na první tiskovou konferenci přišel opilý. To bylo nejenže na první pohled zcela jasné, ale sám to později potvrdil na svém Instagramu. Na druhou tiskovku nepřišel pro změnu vůbec.

“Dneska asi někde slaví,” vyjádřil se k jeho neúčasti známý MMA zápasník Karlos Vémola, který byl moderátorem celé události.

“Oni nejsou profesionální zápasníci, to zaprvé. Takže jak k tomu přistupuje on, to je jeho věc, a nevím, nakolik to myslí vážně, ale o to sympatičtější mi je Rytmus, který to vážně myslí. Má neuvěřitelně moc pracovních povinností, má toho moc, nonstop nějaký vystoupení a povinnosti, do toho tvrdě maká. Sám jsem s ním několikrát na tréninku byl, takže o to víc ho respektuju, co ten člověk v jeho letech je schopnej toho zvládnout. Ať už pracovní povinnosti, tréninky, zápasení, rodinu. Je to opravdu multitalentovaný čávo,” dodal Vémola pro eXtra.cz, který výhru přeje jednoznačně právě Rytmusovi.

Rytmus: Molocha utýrám

Jak nesportovní chování svého soupeře hodnotí právě Rytmus? “Bude za velkého kok*ta, když prohraje,” řekl na úvod. “Přišel opilý na sportovní událost, to hovoří samo za sebe. Nemám ani slova na něj, nehodnotím ho. Utýrám ho,” všechny emoce si nechává do ringu.

Od Molocha neočekává ani omluvu, a dokonce počítá s tím, že jeho soupeř bude v tomto směru i nadále pokračovat.

“Nepotřebuju jeho omluvu. Já si myslím, že bude ještě pokračovat v tomhle určitě,” dodal. Na tento souboj se Rytmus cítí připravený jak nikdy. Hodlá otočit svoji zápasovou bilanci a tentokrát si jde pro výhru.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy