Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Vyostřená Výměna manželek: Děti si na mě nebudou otevírat držku! Pak přišly slzy!

+ Další 2 fotografie
Výměna manželek pokračuje a ani tentokrát se neobejde bez konfliktů. V dnešním díle uvidíme, jak si poradí temperamentní Marcela v rodině se šesti dětmi, kde pubertální děvčata jsou velmi svérázná a jestli se dokáže zasloužilá matka Helena přizpůsobit v rodině, kde je otec v domácnosti.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Písku, kterou tvoří Marcela (34), Josef (47) a dcery Isabela (15) a Nela (8). Na druhé straně se seznámíme s Helenou (43), Luďkem (55), dcerami Helenou (14), Janou (13), Marií (11), Valentinou (12) a syny Petrem (7) a Matýskem (9), kteří žijí ve Vrchotových Janovicích.

Rodina z Vrchotových Janovic má aktuálně v domě šest dětí, ale celkově jich mají šestnáct. Ostatní potomci jsou již dospělí a žijí mimo domov.

Druhou rodinu přihlásil do Výměny manželek Josef, který je doma v invalidním důchodu. Prodělal totiž rakovinu. Jeho žena Marcela, která je zvyklá vychovávat pouze dvě dcery, dostane v náhradní rodině docela zabrat. Na tak početnou domácnost není vůbec zvyklá. Navíc ji čekají velké spory s náhradními dcerami. Ty jsou totiž v pubertě a Marcela z nich bude naprosto šílet.

Její počínání rozesmutní i náhradního manžela, který jí v osmi očích dny strávené s ní velice krotce vyčte. Nakonec dojde i na pláč, který je u tak statného muže velkým překvapením.

Na osm očí se můžete podívat už teď ve videu na začátku článku.

Související články

Další články