Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vynalézavý zlodějíček si přehrávač strčil do zadku. Ven ho doloval hodinu

Vynalézavý zlodějíček si přehrávač strčil do zadku. Ven ho doloval hodinu
Zdroj: Městská policie Přerov
Přerovský zlodějíček potřeboval co nejlépe schovat ukradený MP4 přehrávač, a tak vymyslel dokonalou skrýš. Myslel si, že díky ní si lup odnese domů, aniž by vzbudil něčí pozornost. Na problém však narazil u bezpečnostního rámu. Ukradený předmět spustil alarm a bylo po všem! Kde ho tedy ukryl?

Tenhle fígl už zkoušelo mnoho lupičů, ale tomuhle nevyšel. Pětadvacetiletý mladík se pokusil ukrýt ukradený MP4 přehrávač do svého konečníku. Nedomyslel však jeden důležitý fakt, a to, že ho alarm v supermarketu odhalí.

Moc dobrý nápad to tedy nebyl Když začal alarm hlásit ukradenou věc, prodavači okamžitě přivolali strážníky. Ti ale narazili na menší problém. Po prohledání mladíka předmět nenašli. Kde se ukrývá, bylo velkou záhadou.

Pak si ale všimli sluchátek od MP4 přehrávače v jeho spodním prádle a hned jim to bylo jasné. Zloděje donutili, aby odcizenou věc okamžitě ze svého konečníku vytáhl. K tomu se mladík nezdráhal použít ukradenou indulonu.

Ono to ale nešlo. Celou hodinu se snažil přehrávač vysvobodit, ale marně. Použil dokonce tužku a nůžky. Vykutáleného zlodějíčka tak museli převézt do nemocnice, kde mu pomohl až doktor.

Krádež se mu příliš nevyplatila. Policisté ze záznamu zjistili, že byl v době odcizení předmětu v podmíněném odsouzení. Nyní celý případ řeší. Mladíka tak čeká trest.

Související články

Další články