Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Vymyli jí mozek? Heroinová Tereza H. přešla k ISLÁMU: Denně se modlí k Alláhovi!

Zdroj:
+ Dalších 57 fotografií
Zanedlouho to budou dva měsíce od doby, kdy Terezu H. (21) chytili na pákistánském letišti s devíti kily heroinu. Od té doby se jí neustále prodlužuje vazba a Tereza ve vězení evidentně trpí. Dívka, která se dříve živila prostitucí, se snaží udělat všechno proto, aby se z příšerného vězení dostala co nejrychleji pryč. Nejdříve začala spolupracovat s policIí a nyní měla konvertovat k islámu. Bude jí to ale k něčemu?

Po zatčení na pákistánském letišti vypadala Tereza H. naprosto bezstarostně a rozdávala úsměvy na všechny strany. Jenomže po čase, který strávila ve vazbě, ji smích rychle přešel. Když šla poprvé k soudu v Láhauru, tak byla mnohem zbědovanější.

Žádný úsměv na tváři, smutný pohled v očích a mastné vlasy. Když Tereza odcházela od soudu, dala krátký rozhovor místnímu novináři, ve kterém vzkázala svým rodičům, že to bude na dlouho, ať s ní mají strpení.

Od té doby se Tereze neustále prodlužuje vazba. Zbědovaná dívka se snaží dělat všechno pro to, aby si své trápení ulehčila. Spolupracuje s policí a nyní měla podle portálu securitymagazin­.cz dokonce konvertovat k islámu.

Doufá totiž, že jí to zachrání život. Podle jejich informací by se měla denně modlit k Alláhovi, aby jí odpustil čin, který spáchala. Podivné jsou i praktiky jejího právníka, který si údajně říká o obří sumy za jakékoli informace o své klientce. Dokonce si vytvořil jakýsi nehorázný ceník.

Související články

Další články