Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Vymřeli zpěváci v Česku? Do Voice chodí kolegové poroty a show je utahaná nuda, která prudí lidi

+ Dalších 41 fotografií
The Voice
Máme za sebou další díl pěvecké show The Voice, která sklízí nepředstavitelnou kritiku u diváků. Všem vadí afektované chování Jany Kirschner a celkové je celá soutěž nudí. Na pódiu to zkoušel už kde kdo. Našli se zpěváci, kteří se snažili vtlačit do soutěže svůj srdceryvný životní příběh, ale i tací, kteří mají lidi z poroty za kolegy, což diváky pěkně štve a není se čemu divit.

Pěvecká show The Voice není u diváků příliš oblíbená. A vlastně se není ani čemu divit. První, co nejvíce lidem vadí, jsou někteří členové poroty. V nelibost upadla zpěvačka Jana Kirschner, která je podle některých příliš afektovaná a nemohou ji ani cítit.

Další věcí je, že se soutěžící snaží zaujmout skrze své dojemné životní příběhy. A když to nejde přes ně? Tak zkrátka chtějí prorazit coby kamarádi poroty. Jedním z takových je i sympatický Ladislav Korbel, který vystupuje už několik let jako profesionální divadelní zpěvák.

Právě v muzikálu se Ladislav Korbel seznámil s Josefem Vojtkem (53). „My se známe, je to můj kolega. Vím tedy, jaký má hlas i jaký je člověk. Nebudu tě přemlouvat, koho si máš vybrat. Myslím, že jak já, tak i Kali se dokážeme postarat o to, aby ses dostal co nejdál,“ komentoval jeho výkon Pepa.

Pravdou je, že The Voice nepřináší nic nového a je to neustále jedno a to samé dokola. Lidé jsou už pěveckými show unaveni a pomalu si ani nepamatují, kdo vyhrál tu poslední. Má něco takového vůbec smysl ještě vysílat? Pamatujete si někoho, kdo v minulosti vyhrál The Voice?

Mohlo by vás zajímat

Další články