Zkušený fotbalista Antonio Valencia (31) si pořádně zavařil, a to nejen doma, ale i ve svém klubu. Dvanáct let manželství ho nijak netížilo a svoji manželku v klidu podvedl s jednou z fanynek. Když to všechno prasklo, stal se terčem nejen všech fanoušků, ale také trenéra Mourinha.

Britská média uvádějí, že se měl s norskou kráskou Sophií Vagsaeter sejít v hotelu Hilton, kde následně strávili společnou noc. Bylo to přitom pouze několik okamžiků po tom, co United prohráli v derby s City 1:2.

Vše propálil anonymní zdroj, a to přes bulvární deník The Sun. “Měl zápas proti City. Potom jsem zjistil, že odešel za mladou fanynkou ještě před zápasem a odvezl ji do hotelu. Ihned po zápase ji opět navštívil,” uvedl tajný zdroj.

Antonio je nejspíše do své milenky blázen. Naléhal na ni, aby přicestovala do jeho domoviny. Zajímavé je, jak se tito dva poznali. Mělo to být prostřednictvím Instagramu. “Vyměnili si společně pár pikantních zpráv. Následně ho navštívila v Manchesteru a pak už se stalo to, co se stalo,” dodal anonymní zdroj.