Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Výměna, ve které vládne tříleté dítě: Vzteklý rozmazlenec buší do náhradní mámy!

výměna manželek
Už dnes se můžete těšit na další premiérový díl Výměny manželek. V tomto díle uvidíme, jestli zvládne temperamentní Sára rodinu se svérázným otcem a rozmazleným dítětem a jestli si poradí pohodlná Lucie v domácnosti se čtyřmi kluky.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Olomouce, kterou tvoří Sára (30), Milan (32), Matyas (7), Martin (5), Samuel (2) a Milan (5 měsíců). Na druhé straně se seznámíme s Lucií (29), Pavlem (26) a Matyášem (3), kteří žijí v Českém Brodě.

Rodinu z Olomouce přihlásila do Výměny manželek Sára. Ve vztahu s Milanem je už deset let a poslední dobou se hodně hádají. Milan byl navíc ve výkonu trestu a díky Sářinu úsilí začal konečně normálně fungovat. V druhé rodině oba partneři užívali drogy a rozhodli se pro společnou léčbu.

Pak Lucie otěhotněla a od té doby drogy už neberou. Příčinou jejich rodinných hádek jsou především velké finanční problémy. Sáru v náhradní rodině čeká jen jedno dítě, ale hned první den pozná, že to nebude procházka růžovým sadem. Malý Matyáš je totiž hrozně rozmazlený a dělá si, co chce. Podaří se Sáře Matyáše vychovat?

Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.

Související články

Další články