Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Výměna, ve které selhávají rodiče: Otec obviněn z braní drog a výchova na zabití!

Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
výměna manželek
Dnes večer jsme mohli vidět premiérovou Výměnu manželek, ve které spoustě rodičům u televizních obrazovek tuhla krev v žilách. Na jedné straně rodina, která žila ve stísněném bytě a jejich finanční situace nebyla sice úplně nejlepší, ale starost o čtyři děti jejích vlastní matka zvládá s přehledem. To na straně druhé pouze jedno dítě, které ovšem vládne rodičům, kteří by si zasloužili podle některých komentujících na sociálních sítích zbičovat.

Ve středeční premiérové Výměně manželek jsme mohli vidět rodinu z Olomouce, kterou tvoří Sára (30), Milan (32), Matyas (7), Martin (5), Samuel (2) a Milan (5 měsíců). Na druhé straně se seznámíme s Lucií (29), Pavlem (26) a Matyášem (3), kteří žijí v Českém Brodě.

Maminka Sára odjela ze skromnějších poměrů do rodiny, kde ji čekal tříletý Matyáš. Na první pohled to vypadalo, že odjela na takovou menší dovolenou. Hezky zrekonstruovaný byt a jen jedno dítě. Zanedlouho se ale ukázalo, že rodina absolutně nefunguje a otec a matka coby rodiče naprosto selhávají.

Náhradní maminka Sára v prvé řadě nedokázala skousnout, že Pavel nechodí do práce, protože se mu jednoduše nechce. Navíc se omylem přeřekl a ve Výměně přiznal, že si vydělává nelegální činností.

Po pár dnech pojala Sára podezření, že by Pavel mohl něco brát. „Na začátku, když jsem přišla, tak chodil Pavel ze strany na stranu, nešlo mu rozumět. Já tohle znám, ale ne ze své vlastní zkušenosti. Určitě na něčem jede,“ řekla zděšená Sára v reality show.

Další, co ji dokázalo naprosto vytočit, bylo chování malého Matyáše. Tomu se jeho rodiče evidentně absolutně nevěnují a on roste jako dříví v lese. Je rozmazlený, odmlouvá a začíná být agresivní. Navíc mu podle slov Sáry dávají příliš mnoho cukru a on váží víc, než by ve svém věku měl.

Tahle Výměna manželek byla jasným důkazem toho, že když rodiče nezvládají výchovu, tak z jejich dítěte v závěru vyroste nevycválaný spratek.

Související články

Další články