Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Výměna s třiadvacetiletou mámou tří holčiček: Otec podpantoflák a nechápeme, říkají diváci

Kristýna se prohodí s temperamentní Eliškou.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Reakce diváků

Další díl Výměny manželek by se dal zhodnotit vcelku jako poklidný. Místa si prohodila mladá třiadvacetiletá Kristýna, která s manželem má tři holčičky a bydlí na jihu Čech v Táboře, s temperamentní třiatřicetiletou Eliškou, která žije s manželem Vojtou a dětmi z předchozího manželství v České Třebové. Ačkoliv se v epizodě nic zásadního nestalo, diváci jsou hotoví z faktu, že třiadvacetiletá dívka je už trojnásobnou maminkou. Začala s dětmi, ještě když jí nebylo osmnáct let.

První rodina pochází z Tábora. Maminka Kristýna je velice mladá a je na rodičovské dovolené. Jejímu manželovi Tomášovi je dvacet pět a pracuje v lese s pilou. Společně vychovávají dcery Viktorku (3), Adélku (5) a Bibianku (1). Manžel Tomáš by si přál, aby jeho manželka tolik nedbala na každé smítko či prach v domácnosti a věnovala se dětem. Svou ženu ale pečlivě poslouchá a bez ní nepodniká žádné kroky.


Druhá rodina pochází z České Třebové. Temperamentní Elišce je třicet tři a živí se jako servírka, jejímu muži Vojtovi je třicet osm a pracuje jako seřizovač. Novomanželé mají děti z předchozích vztahů a společně mají dceru Rozárii (6). Během výměny je v domě také dvanáctiletý syn Kamil. Eliška se do pořadu přihlásila, protože by si přála, aby její manžel více dbal na úklid a byl méně žárlivý.

15 tisíc měsíčně za jídlo

Během výměny se nic zásadního nestalo. Kristýna si však s Eliškou uvědomily spoustu věcí. Kristýna trpí nízkým sebevědomím, protože jejímu manželovi se nelíbí namalované ženy. Navíc měsíčně utratí 12–15 tisíc za jídlo, a tak Kristýně nezbyde nic na oblečení. To většinou dopřává dětem. Manžel Tomáš je velký podpantoflák a bez svolení své ženy neudělá žádný krok.

Eliška je hodně překvapená, když zjistí, že náhradní rodina nikam nechodí. Jen z práce do práce a veškerý svůj čas rodiče tráví se třemi holčičkami. Za její mladý věk ji právě diváci odsoudili.

Vojta poté apeluje na Kristýnu, aby si dělala také čas sama pro sebe. Ta si během výměny došla ke kadeřnici a změnila barvu vlasů ze zrzavé na černou. Manžel Tomáš byl její proměnou zaskočený a na rovinu řekl své manželce, že jí to nesluší.


Reakce diváků

Fanoušci Výměny manželek nechápou, jak může být Kristýna ve svých třiadvaceti letech už trojnásobnou maminkou. Se svými názory se podělili na sociálních sítích. "23 let a tři děti?" diví se například Petra. "Chtěl bych pak vidět, jak si Kristýna s Tomášem budou užívat život a stáří, až jim děti vyrostou, když Kristýna má 23 a vypadá už takhle," rýpnul si Dzony. "Smutný život, přesně takhle nechci dopadnout," okomentovala Kate. Manželka Kristýna se ale dočkala i zastání. "Já si myslím, že každý to má, jak si to udělá. Mít děti brzy neznamená, že se rodič dětem obětuje a nebude mít kamarády a společenský život," reagovala Jája. "Mít děti v mladém věku není nic špatného, ale jen pokud na to lidé mají zázemí a nebudou živořit. Jinak je to nerozumné," dodala Lena.Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Výměna manželek

Výměna manželek je reality show, kterou od roku 2005 vysílá TV Nova. Manželky ze dvou rodin se na deset dní vymění, to vše pod dohledem kamer. Na konci pořadu se všichni zúčastnění setkají a zrekapitulují, k čemu během Výměny manželek došlo. Aktuální řada Výměny manželek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy