Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Výměna plná slz: Dominika prochází změnou pohlaví, vyměněná žena ji prosí, ať zůstane mužem

+ Další 2 fotografie

Ve Výměně manželek nás čeká pořádné drama a potečou potoky slz. Diváci TV Nova se mohou již ve středu těšit na zbrusu nový díl. Tentokrát si své partnery vymění Darina (36) a Káťa (29). Darina se tak dostane do domácnosti, kde Dominika (29)  - dříve Pepa - prochází změnou pohlaví a v dohledné době ji čeká operace. Kateřina se tak dostala do svízelné situace – žila s mužem, ze kterého je najednou žena. 

Nový díl Výměny manželek opět poskytne sondu do dvou domácností. Diváci budou moci zhlédnout velmi bolestivý příběh. Do svízelné situace se dostala Kateřina, která sdílí domácnost s Dominikou (dříve Pepou), jež prochází změnou pohlaví. Žila s mužem a najednou se musí vyrovnat s tím, že se každý den probouzí vedle ženy.


Do domácnosti Kateřiny a Dominiky se dostala Darina, která jakožto věřící měla na celý proces tranzice skeptický pohled. "To jsi na to jako postupně přicházela, že se v tom těle necítíš dobře, a řekla sis, že chceš být žena?" podivovala se. "Já jsem věděla, že je něco špatně. Cítila jsem se dobře v dámském a byla to jako úchylka. Původně o tom Káťa nechtěla ani slyšet, ale pak mi dovolila, abych si něco koupila," vysvětlila Dominika. "Pak se ve mně objevilo něco, a to jsem byla já. Mé pravé já," přiznává.

Doporučené video: Dominika promluvila o motivaci změny pohlaví:


Darina se na změnu pohlaví dívá poněkud skepticky

Ve vztahu Káti a Dominiky proběhla i nevěra, a to právě ze strany Kateřiny, která měla potřebu najít si muže, o kterého ve svém vztahu přišla. I přesto tuhle krizi zatím překonaly. "Já jsem zvědavá, co nastane, co si uvědomí. Jestli s tebou bude chtít zůstat, anebo jestli raději zvolí najít si partnera a normálně fungovat jako rodina," přemýšlela vyměněná manželka Darina. "Abychom každá měla, co chceme, tak musíme jít od sebe, ale zároveň jsme se shodly, že nechceme," dodala Dominika.


Darina přinesla do Výměny svůj svérázný pohled na věc. "Já bych ti jakoukoliv proměnu zakázala. Řekla bych ti, že jsi chlap a tady máš se mnou dvě děti, a řekla bych ti, že buď my, anebo bys šel. My bychom tě stornovali z našeho života. Za mě je tě škoda. Měla si být chlap a hotovo. A ještě můžeš. Ty vole, buď chlap," apelovala Darina na Dominiku.

"Já ale nechci žít jako chlap. Což o to, že to nechce pochopit, ale proč mi vnucuje ten blbý názor. Může být ráda, že je v pořádku a že jí se nic takového neděje. Ona vůbec neví, jaký to je psycho horor. Ona neví, jaké je to šílené trápení. Já jsem ženská prostě," rozplakala se Dominika před kamerami na základě nepochopení ze strany vyměněné manželky.

Jak zbrusu nový díl Výměny manželek dopadne? To můžete sledovat již ve středu 10. 1. na TV Nova ve 20:20.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy