Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Výměna manželek zvedla lidi ze židlí: Tohle je na sociálku, takový chlév nemají ani prasata, píší

V domě je špína.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
pořad

Další díl Výměny manželek na TV Nova dal divákům nahlédnout do života Ivy (34), která odjela do extrémně zanedbané domácnosti na venkově s flegmatickým náhradním manželem. Ve druhé rodině se ukázala svérázná Veronika (42), která si do domácnosti Ivy odjela jako na dovolenou. Diváci jsou z nového dílu pořadu velmi znechucení, a to hlavně z obydlí Veroniky, které je samá plíseň a špína, a ona v tom vychovává malou dceru. 

Výměna manželek byla opět pikantní podívanou a doslova hororovým zážitkem pro manželku Ivu. Ta sice na začátku řekla, že se ničeho nebojí, špína ji prý nezastraší a nepořádek případně uklidí. Avšak domácnost Veroniky pro ni byla velkým překvapením a domácnost přirovnala ke smetišti.

Iva prožila horor na vlastní kůži

"Bože, to je bordel, ty vole. Tam musí strašit. Ježíši, to je smrad, to není normální," popisuje Iva své pocity se slzami na krajíčku. V domácnosti se navíc netopí a Iva ironicky hlásí, že se jde zabít. V šoku byla i z malé dcery Michalky, která je ve 3 letech závislá na telefonu, který musí mít i k snídani. Během deseti dnů spala dva dny na hotelu, poprvé kvůli zápachu a podruhé se chtěla dát do kupy před návratem do své domácnosti.

Mezi čtyřma očima si Iva nebrala servítky. "Jsi zvyklá na plesnivé zdi, mokro, bordel všude a plíseň? Nezlob se na mě, já miluji horory, ale tohle byl ten nejhorší, co jsem kdy viděla. Smutné je, že vy v tom žijete. Nechci být hnusná, ale vaší dceři bych přála, aby se její rodiče probrali," líčí manželům se zvýšeným hlasem, zatímco oni jen přikyvují.

Veronika byla u Ivy jako na dovolené: Náhradní manžel byl ve finále zděšen

Naopak Veronika byla z domácnosti Ivy mile překvapená a cítila se jako na dovolené. "Je mi líto té paní, která přijde k nám. Ona mi to takhle hezky připraví a já jí nabídnu, co můžu," řekla hned po příjezdu.

Náhradní manžel byl v šoku z mnoha věcí. Například když viděl, jak Veronika umývá nádobí, ze kterého neoplachuje mycí prostředek. Pak se velmi rozčílil, že Veronika nechala jeho dceru běhat venku bez bundy, když mrzne, a postupně mu docházelo, jak to asi chodí v domácnosti, ve které je jeho manželka Iva. Ve finále se mu náhradní manželka naprosto znechutila a nazval ji lhářkou. V šoku byl i z množírny, kterou v minulosti provozovala pod jinými jmény.

Reakce diváků: I prasata mají ve chlévu čistěji

I diváci jsou z Výměny manželek, kterou vysílá TV Nova, znechucení, a to z domácnosti Veroniky a Martina. "To je na sociálku ne? To je otřesné, ta špína. To kolikrát i prasata mají ve chlévě čistěji," píší lidé.

"Že se takové špíny vůbec ukazují v televizi, to mi hlava nebere. Jak dneska lidi dokážou žít a ještě si o sobě myslí, jaké jsou hvězdy. Je rozdíl mezi bordelem a bordelem," uvádí další.

"Tak jsem si myslela, že už jsem viděla hodně, ale tohle je strašný, strašný, strašný! Půl hodiny to jelo a tahle rodina všechny špindíry tohoto pořadu překonala. A ti pejsci, chudáci."

Čauky lidi: Moje socky 3. Expremiér Babiš podpořil vztah Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové

Související články

Další články

Nejnovější kauzy