Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Výměna manželek zvedla lidi ze židlí: Chlap netáhlo a ochlasta, ona sobec. Chudáci děti, rozčilují se diváci

Petra žije na Kladně v pronajatém bytě 2+1 a je na rodičovské dovolené.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
Reakce lidí

Středeční Výměna manželek stála opravdu za to. Na jedné straně se v ní ukázala třicetiletá Petra žijící s partnerem Tomášem a dvěma dcerami. Na straně druhé poté Marianna žijící s manželem Igorem a synem na statku na Slovensku. Bohužel kvůli žárlivosti nakonec byla celá Výměna ukončena o pár dní dříve. A diváci na sociálních sítích se nebáli po zhlédnutí nového dílu dát najevo svůj názor.

Nová řada reality show Výměna manželek je opět na televizních obrazovkách. Televize Nova odvysílala ve středu první díl, který byl velmi bizarní.

V show se představily dvě rodiny, jedna z nich žila na Kladně a sestávala z Petry, jejího partnera a dvou dcer. Problémem rodiny byla žárlivost obou partnerů, kvůli čemuž se také do Výměny přihlásili. Druhá rodina sestává z Marianny, jejího manžela a třináctiletého syna.

Žárlivé scény

Poté, co si ženy vyměnily domácnosti, začalo to velmi brzy skřípat. Marianna nedokázala vystát věčný bordel, 16 kočárků v bytě, ke snídani pivo a špatné hospodaření s penězi. Petře na oplátku začalo vadit zabíjení zvířat na polívku a hlavní důvod nešťastnosti byla žárlivost. Petra s Tomášem měli neustále pocit, že ten druhý mu zahýbá. O tom se stále vedly diskuze, až z toho už sami náhradníci byli dost otrávení.

Lidé byli z českého páru v šoku

Lidé na sociálních sítích byli z prvního dílu Výměny opravdu hotoví a svůj názor se nebáli zveřejnit na sociálních sítích. Nejvíce lidé komentovali rodinu Petry a jejího partnera z Kladna. Ta ženská je nemocná. Chlap stojí taky za, ale ona je extrém teda. Mít tohle doma, tak mám ty práce aspoň tři, ať jsem pryč,“ nechal se slyšet jeden z uživatelů.

Její mysl nezvládá nic jiného než jeho nevěru, kterou si vymyslela. A on je úplně na odstřel! Možná jsou na sebe psychopaticky nezdravě zavislí,“ pomyslel si další divák. Pár ze Slovenska naprosto normální - paní i pán. Určitě vědí, o čem vztah je, a váží si jeden druhého, vše funguje. Je tam úcta i tolerance a respekt. Naproti tomu český pár, to je naprostý Matrix. Nechápu, proč jsou ještě spolu. Chlap netáhlo, ochlasta, flegmatik s občasnými cholerickými stavy, vychcánek, patologický žárlivec, sobec, málo se věnuje dětem.. Ona též patologický žárlivec, sobec, flegmatik, výchovu dětí asi taky nebere příliš vážně. Co z nich jednou vyroste? Velký špatný,“ rozepsal se další uživatel.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Výměna manželek

Výměna manželek je reality show, kterou od roku 2005 vysílá TV Nova. Manželky ze dvou rodin se na deset dní vymění, to vše pod dohledem kamer. Na konci pořadu se všichni zúčastnění setkají a zrekapitulují, k čemu během Výměny manželek došlo. Aktuální řada Výměny manželek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy