Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Výměna manželek ve Svatbě: Kadri se po rozchodu s Andreou svěřil, že chová city k Mirce

Andrea a Kadri se rozešli.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
zvrat

Andrea a Kadri ze Svatby na první pohled již netvoří pár. Odhalení přinesl vánoční speciál této show. Za rozchodem stojí odlišné představy na život, ale také lži, které měl šířit právě Kadri. Problémů zejména ze strany ženicha bylo tolik, že se s nimi Andrea zkrátka nedokázala smířit. Ovšem nyní se zdá, že v experimentu Kadri našel jiné pevné pouto, a to v nevěstě Mirce, která tvoří pár s Petrem. Dojde nakonec k "výměně manželek"?

V experimentální show Svatba na první pohled se během vánočního speciálu odhalil další rozchod, a to Andrey a Kadriho. Jejich vztah se už jednou otřásl v základech kvůli odlišným představám, kde spolu budou žít. Kadri by byl rád, kdyby se Andrea přestěhovala za ním do Švýcarska, kde má práci. To ale Andrea okamžitě odmítla kvůli vazbám, a to nejen na rodinu, kterou má v Čechách.

Drsný rozchod

Přesto si i tento pár dal šanci s tím, že se pokusí zvládnout vztah na dálku. Po pár měsících od ukončení experimentu se ale ukazuje, že zásadních problémů řeší mnohem víc. Andrea má očividně Kadriho plné zuby a přestává si brát servítky před experty i kamerami.

"Věděl jsi, že tě někdo přihlásil do experimentu, ač jsi říkal, že nevěděl, byl jsi na tom s kamarády domluvený. Říkal jsi, že tam budeš dva roky, potom to byl rok, půl roku, pak zase tři roky. Řekl jsi, že tam máš hokejovou smlouvu, najednou cvak, ten hokej nehraješ, svaloval jsi to na práci," vpálila Andrea Kadrimu přímo před vztahovými experty. "Vidím, jaký máš bordel v informacích," řekl Kadri ostře. Andrea uzavřela konverzaci se slovy, jak se jí dotklo, že ji pomlouval před kamarády, a stejně již nic její rozhodnutí nezmění.

Dají to Kadri s Mirkou dohromady?

Kadri si z rozchodu ale příliš těžkou hlavu nedělá, naopak je vděčný za poznání půvabné Mirky, která tvoří pár s modrookým Petrem. "Jsem strašně rád, že jsem tě mohl poznat. Jsi skvělá, hodná a občas i vtipná. Můžu s tebou drbat o všem a miluji to, jak máme na vše stejný názor. Je super mít kámoše jako ty," vzkázal Kadri Mirce přes sociální sítě.

Nevěsta Mirka se zase netají informací, že je Kadri přesný typ jejího vysněného muže. "Líbí se mi velký, potetovaný, vousatý muží," svěřila se v jednom ze svých příspěvků. Mnoho fanoušků již zastává názor, že se Mirka s Petrem nakonec rozejde a dá se dohromady s Kadrim, se kterým má mnoho společného, ostatně jak i oni sami potvrdili.

Dojde nakonec k výměně manželek? Co myslíte?


Související články

Další články