Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Výměna manželek, ve které rodiče naprosto selhali: Vaše děti jsou otroci, vzkázala náhradní matka

+ Dalších 5 fotografií
výměna manželek
V nové epizodě Výměny manželek diváci mohli poznat rodinu z Brna, kterou tvoří Ilona (42), Pavel (48) a Jan (16). Na druhé straně jsme se seznámili s Radkou (38), Michalem (31), Dominikou (12), Viktorií (11) a Samem (9), kteří žijí v Havířově. Rodina z Havířova žije v opravdu podivných podmínkách. Ledničku používají jen v létě, pračku nemají vůbec a o chod domácnosti se stará nejstarší Dominika. Není se čemu divit, že to mezi osmi očima pořádně vřelo.

Rodinu z Brna přihlásila do Výměny manželek Ilona i přes nesouhlas ostatních členů domácnosti. Pár je spolu sedm let a Iloně vadí hlavně to, že přítel Pavel nemá dobrý vztah s jejím synem Honzou z předešlého vztahu. Pavel má zase problém s tím, že Ilona nechce chodit za kulturou a jen by seděla doma.

Jejich problémy se ovšem záhy ukázaly jako naprosto malicherné. Ilona v náhradní rodině zažila doslova peklo. Žádné z dětí ji absolutně nerespektovalo a nejstarší Dominika se chovala jako drzý fracek.

Rodina z Havířova navíc nemá doma pračku, takže s hygienou to není u nich kdovíjak růžové. Náhradní maminka Ilona odhalila, že děti chodí do školy špinavé a v roztrhaném oblečení. Když se snažila najít čisté ponožky pro devítiletého Sama, dalo jí to opravdu hodně práce.

Radka a Michal, kteří používají ledničku jen v létě, nemají s dětmi prakticky žádný vztah. Volný čas tráví buď spánkem nebo spolu, ale bez dětí. Veškeré vedení domácnosti zůstává na dvanáctileté Dominice.

Závěr Výměny manželek byl opravdu ostrý. Zatímco Ilona se snažila Radce slušně vysvětlil největší problémy a mezery v její výchově, Radka si z jejich slov nic nevzala a jen se primitivně smála. „Vaše děti jsou otroci,“ pronesla na závěr Ilona na adresu Radčiných dětí.

Mohlo by vás zajímat

Další články