Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Výměna manželek, ve které děti hnijí zaživa: Zkažené zuby a oslizlá domácnost, VIDEO

+ Dalších 15 fotografií
Zítra nás čeká opět výživná Výměna manželek. Tentokrát se podíváme do rodiny, kde je značně zanedbávaná hygiena a děti nemají základní návyky. Navíc se náhradní matka doslova zděsí, když zjistí, v jakém stavu je domácnost, do které přišla. Všude špína a oslizlé nádobí, které používají malé děti.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Ratenice, kterou tvoří Štěpánka (32), Martin (29), Matýsek (4) a Štěpán (6). Na druhé straně se seznámíme s Luckou (24), Radkem (28), Laurou (1) a Vanesou (2), kteří žijí v Liberci.

Obrovský šok čeká náhradní matku Štěpánku po příjezdu do nové rodiny. Její náhradní domácnost je hodně zanedbaná a všude je špína. Zanedbaná není podle jejích slov jen domácnost, ale i děti. Jedna z dcer má úplně černé nevyrostlé zuby a žádný z dívčiných rodičů to dosud neřešil.

Když Štěpánka začne domácnost pozorněji prozkoumávat, zjistí, že všude je neskutečná mastnota a nepořádek. Nejdříve se vrhne na kuchyň, která je zaneřáděná nejvíce. Po otevření první skříňky spatří špinavé police a rozházené jídlo. Slizká a smradlavá lahvička na pití pro malá děvčata je nechutná.

Související články

Další články