Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Výměna manželek v alkoholovém oparu: Dášu náhradní muž Lukáš přivítá opilý

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
Výměna manželek
Ve středečním dílu Výměny manželek bude opět drama. V tomto díle diváci uvidí, jak si poradí svérázná Maruška v rodině s divokými dvojčaty a tatínkem, který doma nic nedělá, a jestli si poradí Dáša s partnerem, který má velmi kladný vztah k alkoholu a špatný vztah s nevlastní dcerou. Nicméně, už ukázka napovídá, že to bude velmi zapeklitá situace pro obě manželky...

V nové epizodě oblíbené reality show Výměna manželek se diváci setkají s rodinou z Rudníku, Marií (39), Lukášem (28) a Karolínou (12). Do Výměny manželek přihlásila rodinu Marie. Důvodem jsou časté hádky mezi partnery, Marii totiž připadá, že má doma dvě děti. Lukáš navíc ve velké míře holduje alkoholu.

Na druhé straně diváci poznají Dášu (31), Pepu (31), Jožka (4) a Juraje (4), kteří žijí v Horních Měcholupech. Dáša má problém s tím, že Pepa ji nerespektuje, a připadá si jako služka. Navíc se liší jejich názory na výchovu dětí.

Naprosto šokovaná bude v nové domácnosti hned první den Dáša. Její náhradní manžel ji totiž uvítá opilý, údajně před jejím příjezdem vypil půl lahve vodky. To ovšem Dáša netuší, že Lukáš bude pít skoro celých deset dní. Podaří se Dáše Lukášův vztah k alkoholu omezit?

Podívejte se na ukázku z příštího dílu Výměny manželek.

Související články

Další články