Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Výměna manželek: Těžká operace páteře a strach z ochrnutí!

+ Dalších 6 fotografií
Na první pohled se mohlo zdát, že dnešní Výměna manželek bude oproti těm minulým pěkná nuda. Ale opak je pravdou a máte se na co těšit. Zatímco jedna náhradní manželka se bude muset vypořádat s bytem plným plazů, tak druhá se svěří se svým těžkým životním obdobím.

V tomto díle uvidíme, jak si poradí Šárka v rodině s několika desítkami plazů a navíc čtyřmi dětmi, a jestli se dokáže Jitka přizpůsobit pohodové rodině, kde děti jsou rovnocennými partnery.

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Chebu, kterou tvoří Jitka (29), Oldřich (42), synové Jakub (10), Štěpán (3) a dcery Kateřina (11) a Karolína (7). Na druhé straně se seznámíme se Šárkou (33), Pavlem (33), dcerou Natálkou (13) a synem Tomášem (9), kteří žijí v Třeboni.

V tomto díle si bude Šárka v náhradním bytě jen těžko zvykat na všudypřítomné plazy. Jitka oproti tomu nebude mít v náhradní rodině extra velké problémy a bude tak mít čas na přemýšlení.

Dokonce přizná i velmi deprimující okamžik vztahu se svým manželem Pavlem. Ten má totiž za sebou několik operací páteře a dokonce mu hrozilo i ochrnutí. Jitka se s tím jen těžko vyrovnává.

„Když můj manžel šel na tu operaci, tak nikdo nevěděl, jestli se na nohy postaví nebo ne,“ říká ve Výměně Jitka. „Byla jsem rozhodnutá, že na všechno budu sama. Já si myslím, že kdyby se stalo něco mně, tak by mě tam taky nenechal,“ dodává se slzami v očích.

Související články

Další články