Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Výměna manželek: Tereza si v Holandsku užívala, Magda neudržela slzy a vztek

Výměna manželek: Tereza si v Holandsku užívala, Magda neudržela slzy a vztek
Zdroj: archiv TV Nova
+ Další 3 fotografie
populární show
Další díl populárního pořadu Výměna manželek byl opět plný zajímavých zvratů. Polka Magda (27) z holandského města Leiden musela vydržet deset dní v malém bytečku v Plzni s náhradním manželem Martinem, který se se svou partnerkou často hádá. Tereza (21) si naopak vyzkoušela jiné životní podmínky.

Do show Výměna manželek se Magda s Honzou z Holandska přihlásili proto, aby zjistili, na čem si stojí a co jeden pro druhého znamenají. Magda tvrdila, že se neshodnou ve výchově čtyřletého syna Alexe a partner prý neudrží chladnou hlavu.

Tereza svou tříčlennou rodinku do pořadu přihlásila proto, že se s Martinem hodně hádají a hlavně, protože mu nevěří. Martin jí byl nevěrný tři čtvrtě roku, a to v době, kdy čekala malého Martínka, kterému je dnes 1,5 roku. A ani žádost o ruku nebyla tak úplně z lásky...

Šok a problém s náhradním manželem

Magdu čekal šok, když dorazila do druhé rodiny, aby nahradila partnerku svérázného a výbušného Martina z Plzně. "Tady probíhá rekonstrukce," podivila se Magda. Ještě, než si přečetla manuál, si musela utřít stůl, protože byla mírně znechucená stavem bytu. Celá rodina spala v jednom pokoji, což se jí také nelíbilo. A hned po seznámení se Martin vypravil do hospody...

Polka se už na začátku pořadu začala nudit. A Martin ji stále nepřestával překvapovat. Když se ho zeptala, zda chtějí další dítě, tak řekl, že lidí je moc a měli by se střílet. Pak z něj vypadlo, že si svou Terezu vzal jen proto, aby měl klid. Magdě Martin s ničím nepomáhal a navíc jí dělalo starosti to, že dítě neumí jíst u stolu a v klidu neposedí. Ale poradila si s tím snadno.

Magda propukla v pláč

Magda se pak vytočila, protože Martin svou partnerku nazývá "stará". "Já bych si to nepřála, aby tak o mně mluvil Honza," kroutila hlavou. Magda si pak začala uvědomovat, že oproti Martinovi je její manžel úplný miláček. "Já vůbec nevím, proč ona s ním je," uvažovala Magda. Ze vzteku pak ještě dala Martinovi kasičku, kam musel házet pětikorunu za každé sprosté slovo.

Magdě v průběhu Výměny přišla do bytu zásilka. Její manžel Honza jí poslal krásnou kytici se vzkazem, že ji moc miluje, a neubránila se slzám. "Kvůli deseti dnům, co si člověk uvědomí. Já mám nejlepšího chlapa na světě," plakala šťastná Magda.

Tereza cestovala letadlem poprvé

Tereza byla také šokovaná, že má vůbec někam letět. "To je na cigaretu. A asi i na panáka," znervózněla náhradní manželka před cestou do holandského města Leiden. A dalším překvapením byl krásný byt, do kterého se nastěhovala. Hned ho začala srovnávat s místem, kde bydlí s Martinem. "Tady je všechno voňavoučký," pochvalovala si. Neznala však styl života v Holandsku...

Tereza si užívala, že jí Honza pomáhá, povídali si spolu a vše probíhalo klidně. Co Terku ale nejvíc děsilo, byla jízda na kole. Ale to se nezapomíná a jen chvilku po nasednutí už jezdila beze strachu. Pak za sebou měla i malého Alexe, což také zvládla. V průběhu týdne se pak zúčastnila i rodinné oslavy.

Alex se pak naučil jezdit na kole sám, Tereza si vyšla do města a jediný zádrhel přišel ve chvíli, kdy začala všude cítit marihuanu. Někde si totiž nemůžete ani koupit kávu, aniž byste si k tomu nevzali trochu konopí. Honza pak ke konci Výměny Terezu vzal do zábavního parku a i k moři. Pro náhradní manželku to bude určitě příjemná vzpomínka.

Peníze z kasičky pro syna

Celá Výměna manželek jako vždy skončila společnou konverzací, kde Magda Tereze předala kasičku plnou drobných, peníze měly být pro malého Martínka. Padlo pak pár ostřejších názorů a Polka pak sprostému Martinovi vyčetla, že by se měl ke své ženě chovat lépe. "Já se měnit nebudu," vrtěl hlavou malíř z Plzně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy