Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Výměna manželek: Táta od rodiny pije extraligu, chce alkoholičku s pevnými ňadry

+ Dalších 17 fotografií
Víc než zdatný společenský piják Petr (40) z Ostravy bude ve středu řádit ve Výměně manželek. Do reality show poslal táta dcery Aleny (12) a syna Patrika (7) přihlášku, když byl zrovna pod parou. Svou ženu Renatu (48) by rád nahradil alkoholičkou s pevným poprsím. To bude jízda!

Neschopné matky střídá alkoholik. Výměnu manželek tento týden ovládne čtyřicetiletý pijan Petr, jenž by pro kapku něčeho ostřejšího šel světa kraj!

Rum přímo z láhve

S manželkou Renatou vychovávají malého Patrika a Alenu. Rodinu do reality show přihlásil v opilosti a moc si na to nevzpomíná. Renata je z věčného opilství svého muže nešťastná, zato na něj samotného kvůli tomu chmury nejdou. Dokonce si maluje, že manželku na deset dní nahradí alkoholička s pevnými ňadry!

Jenže po příchodu Jany (36) mu začnou galeje. Stejně jako Renata nebude ochotná nad extraligovým pitím Petra mávnout rukou. Stačí totiž pár doušků a stane se z něj úplně někdo jiný. Tuzemák do sebe dokáže klopit přímo z láhve.

Dělá z komára velblouda

Druhá rodina žije v Praze, Jana si Pepu (35) vzala po čtyřech měsících randění. Svoji jsou přes rok a oba jsou neskutečně žárliví. Pepovi vadí, že Jana dělá ze všeho velkou kauzu. Do Výměny se přihlásili, aby zjistili, jestli spolu mají zůstat. Vychovávají Bruna (10) a Dominika (11).

Tak uvidíme, co po Výměně zjistí. Větší oříšek však bude postavit do latě alkoholika Petra.

Související články

Další články